A Feleségek luxuskivitelben cicababája lehet az első magyar koronavírus inlfuenszer

Varga Mátyás 2020-03-31 14:41:00
Vasvári Vivien ugyanis 20%-kal olcsóbban ajánl neked szájmaszkot.

Körülbelül egy hete futottam bele az alábbi, igencsak érdekes képbe Twitteren. Az, hogy ez igazi, vagy valaki csak ügyesen megfogalmazta nem lehet egyértelműen eldönteni. Mindenestre ha valódi, akkor elképesztő, hogy valaki ezért pózol két vélhetően nem nehéz szatyorral, ha pedig kamu akkor nem értem, hogy mégis mi célja volt a készítőnek.

Az eltelt idő alatt azonban ennek ellenére egyetlen bevásárlós, menősködő képpel se találkoztam az interneten. Tegnap azonban egy hasonló képet dobott elém az Instagram, amin a Feleségek luxuskivitelben-ből ismerős Vasvári Vivien ajánl figyelmünkbe egy hasonló akciót. A poszt szövege szerint ha kis mennyiségben akarunk szájmaszkot rendelni, akkor a megjelölt weboldalon, egy általa megadott kóddal 20% kedvezményt kapunk az árból. És ez volt az a pont, amikor nem tudtam eldönteni, hogy hogyan álljak ehhez a hírhez.

▪️????????‍♀️Figyelem! ????????‍⚕️ Sokan jeleztétek, hogy nem tudtok kicsi mennyiségben rendelni maszkot...???? Íme itt a megoldás -> @vedekezzunk.hu !???? A PRO EZÜSTSZÁLAS ANTIBAKTERIÁLIS MASZKOKAT most 20% kedvezménnyel tudjátok megrendelni, ha használjátok a "vivi20" kuponkódot a ❌ www.vedekezzunk.hu weboldalon! ❌ ▪️ ▪️ #reklám #ezüstszálmaszk #hungary #online #vedekezzunk ????????‍♀️

????Wiwkoo???? posted on Instagram: "▪️????????‍♀️Figyelem! ????????‍⚕️ Sokan jeleztétek, hogy nem tudtok kicsi mennyiségben rendelni maszkot...????..." * See 448 photos and videos on their profile.

Mert egyrészről valóban nehéz mostanság maszkot találni az országban, a másik oldal viszont az, hogy valószínűleg Vivien egy jelentősebb összeget kapott ezért a posztért. Valahogy úgy érzem, hogy a tegnap megjelent ATV-s cikkünk után a koronavírus okozta pánik, egy újabb piacot nyitott. Ezt pedig csak az igazán vastag arcbőrrel rendelkező emberek használják ki. Az pedig csak segít az előbb említett poszt megítélésében, hogy a WHO ajánlása szerint, csak a gyanús vagy már beteg embereknek ajánlott a maszk viselése.

Szólj hozzá!

Már Sárvár fideszes polgármestere is azon kesergett, hogy mennyi mindenre jutna pénz, ha nem kellene befizetni a városra kirótt szolidaritási adót

Például gyalogátkelőre, épület homlokzat felújításra vagy akár egy gyalogos híd építésére is.

Transzformátortűz és több egyéb meghibásodás okozták a győri áramszüneteket

Az extrém hőség miatt jelentősen megnőtt a villamosenergia-hálózat terhelése, az E.ON takarékos energiahasználatot kér a lakosságtól.

Tilos elektromos rollerrel közlekedni Győr belvárosának két legforgalmasabb utcájában

A város a gyalogosok és kerékpárosok biztonsága érdekében hívja fel a figyelmet az új szabályok betartására.

Hűsítőpont nyílt Győr belvárosában a kánikulai napokra

Klimatizált pihenőhely, ivóvíz és mosdó várja a felfrissülni vágyókat a Látogatóközpontban.

Görög Ibolya tartott protokoll-tréninget a győri GYHG munkatársainak

A szakmai fejlődés és a magabiztos kommunikáció került a középpontba a vállalat legújabb továbbképzésén.

Korlátozzák a polgármesterek és vármegyei közgyűlési elnökök javadalmazását

A jogalkotók úgy fogalmaznak, hogy a törvény célja, hogy nemzetgazdasági érdekből megakadályozza, hogy a főpolgármester, a megyei jogú városok és a fővárosi kerületi önkormányzatok élén álló polgármesterek, a vármegyei önkormányzatok közgyűlési elnökei, valamint a polgármesterek illetménye automatikusan, évről évre emelkedjen.

A legnagyobb hőségben is helyt áll a GYHG - a kánikulában is zavartalan a hulladékszállítás

A győri hulladékgazdálkodási társaság a rendkívüli meleg ellenére is biztosítja a folyamatos szolgáltatást, miközben dolgozói védelmére is kiemelt figyelmet fordít. 

100 lakást építenének az egykori kőszegi SOS gyermekfalu területén

A helyi önkormányzat támogatja a beruházást, ugyanakkor vannak még megoldásra váró feladatok.

Megverte anyját egy férfi a szombathelyi vasútállomás előtt

Apja próbálta csitítani az agresszív férfit.

Az elektromos járművek idén nyáron is hódítanak!

A nyári szezon beköszöntével a városi utcák és a vidéki kerékpárutak képe alapvetően megváltozik.

Szakács András szerint minimum ellentmondásos a győri Fidesz–KDNP álláspontja a szolidaritási adóval kapcsolatban

Azt megszavazta ugyan a helyi Fidesz, hogy a szabályozás a jelenlegi formájában nem jó, de azt a határozatot mégsem vonták vissza amiben tavaly még azt állították, hogy az elvonás Győr stratégiai érdeke. 

Állásfoglalást készített az abdai képviselő-testület a Juhász Balázst érintő NKA-ügyben 

A testület a település jó hírnevének védelmére hivatkozva fogalmazott meg határozati javaslatot, amely a képviselő megbízatásának mérlegelését is felveti.