Már augusztus közepére kiürítik a győri börtönt

ugytudjuk.hu 2024-08-09 07:36:01
A Telex úgy tudja, több dolgozó is felmondási szándékát jelezte.

Ezekben a napokban költöztetik át a 165 fogvatartottat a győri börtönből, a kiürítés folyamatosan zajlik – írja a Telex győri tudósítója. Korábban mi is megírtuk: bezár a győri börtön, miután egy szökési kísérlet rávilágított a börtön korszerűtlenségére.

A lap szerint továbbra is az a főszabály, hogy az új fogvatartottakat – tehát akik büntetésük letöltését kezdik meg, vagy akiknek augusztus 1-e után rendelte vagy rendeli el letartóztatását a győri bíróság – Sopronkőhidára szállítják. A már korábban felvett fogvatartottakat pedig minden jel szerint részben Sopronkőhidára, részben Szombathelyre viszik.

A Telex azon kérdésére, hogy voltak-e már felmondások vagy jelezték-e felmondási szándékukat a dolgozók, most is azt válaszolták, hogy a korábbi nyilatkozatuk az irányadó, vagyis a kérdés álláspontjuk szerint „idő előtti”, de a lap úgy értesült, hogy többen jelezték felmondási szándékukat.

Szólj hozzá!

Nem volt kapásuk, ezért a tó vizének leeresztésével jutott halhoz öt horgász Somogyban

Az iszapban talált halak közül hazavittek, amennyit elbírtak, a többit hagyták elpusztulni.

Jogsi nélküli bekábítózott sofőrt csíptek el a rendőrök Győrben

Nem csak az új kenyeret fogyasztotta augusztus 20-án.

V.Németh Zsolt: Semmi jele annak, hogy a Fidesz helyettem mást indítana

Gyorsan tisztázta a Vas03-as választókerület képviselője a sajtóértesüléseket.

Hogyan válassz órát? Stílus és funkcionalitás egyensúlya

Gondoltál már arra, milyen órát kellene választanod?

A szombathelyi 11-es Huszár úti parancsnoki épület további működését is magával ránthatja a “kis” Waldorf csődje

Az iskola több mint 8 millió forint bérleti díj adósságot halmozott fel. Az épületben leszerelték a gázórát, ha október közepéig nem fizetik ki a gáztartozást, az épület ellehetetlenül.

2 év múlva már kutatók érkezhetnek Kőszegre, az ENSZ Egyetem új intézményébe

A remények szerint addigra elkészül a volt MÁV gyermekotthon 16 milliárdos fejlesztése is. De ha nem, az sem fogja akadályozni a munkát.

Szúnyogot gyérít ma a Győr-Szol

Az esti órákban jön a melegköd. 

Elkapkodták a jegyeket az ETO, Rapid Wien elleni csütörtöki, Konferencia-liga visszavágójára

Teltházas lesz a vendégszektor Bécsben, a kupában pedig az Érd az ellenfél. 

Hogyan válasszunk tökéletes esküvői ékszert?

Az esküvőd napján az öltözeted fontos részletét képezik az ékszerek is, amelyek hozzájárulnak ahhoz, hogy valóban felejthetetlen legyen a megjelenésed.

Csatornajavítási munkák miatt lesz forgalmirend változás Győrben a Nagysándor József utcában

Megértést és türelmet kér a Pannon Víz, várhatóan 5 hétig tart a munka.