Letartóztatták a felsőszölnöki gyilkosság gyanúsítottját

Farkas Bazsi 2024-01-08 14:52:53
A gyanú szerint testvére ölte meg az áldozatot.

A Szombathelyi Járásbíróság nyomozási bírója egy hónapra elrendelte egy férfi letartóztatását emberölés bűntette miatt indult ügyben - írja a bíróság szerkesztőségünkhöz eljutatott közleményében.

A megalapozott gyanú szerint a gyanúsított 2024. január 5-én este egy felsőszölnöki, közösen használt és lakott családi házuk konyhájában testvérét, szóváltás és dulakodás közben a kezében tartott 15 cm pengehosszúságú konyhakéssel egyszer a bal lapocka tájékán hátba szúrta, amelynek következtében a sértett a helyszínen elhalálozott.

Az eljárás tárgyát képező, öt évtől tizenöt évig terjedő szabadságvesztéssel fenyegetett bűncselekményt elkövető gyanúsított tekintetében – figyelemmel arra is, hogy családi kapcsolatokkal nem rendelkezik – fennáll a szökés, elrejtőzés; továbbá a büntetőeljárás kezdeti szakasza miatt a bizonyítás megnehezítésének veszélye.

A végzést tudomásul vették, az végleges.

Szólj hozzá!

Elvesztették a világbajnoki döntőt a magyar pólós lányok

A görögök végig vezetve értek fel a csúcsra.

Breaking news: Győrben járt Fekete Dávid!

Vidéki körútját szakította meg a politikus.

Mi ez hagymás bab? Nem, krumplis hal!

Könnyű nyári recept a Szigetközből.

Olajfát ültetnek el Körmend Főterén

Ez lesz a béke és az összefogás fája.

Megfelelő hozzáállással te is megtanulhatsz angolul

A nyelvtanulás nem egyszerű terep - ezt sokan megtapasztaltuk már. Ettől függetlenül egyáltalán nem lehetetlen elsajátítani egy idegen nyelvet, csupán a megfelelő hozzáállásra kell ügyelni.

200-210 ezer forint a győri albérletek átlagára

Budapesten 280 ezer forint az albérletek havi átlaga.

Engedély nélkül tárolt otthonában lőszert egy vasi férfi

Egy osztrák ház lomtalanításakor találta a zsákmányt. 

Konferencia-liga meccset játszik az ETO FC csütörtökön

Jerevánban lép pályára a győri csapat.

Milyen burkolatot válasszunk beltéri lépcsőhöz?

A beltéri lépcső nemcsak egy közlekedési útvonal, hanem egy meghatározó belsőépítészeti elem is, amely nagyban hozzájárul az otthon stílusához és hangulatához.

Mindjárt kiderül, hogy ki tanulhat tovább

Szerda este kihirdetik a ponthatárokat.

Nyári diákmunka kisokos

Tippek, hogyan legyen minden rendben. 

50 év feletti győriek, figyelem!

Kérdőív készül a lakosság életkörülményeiről.

54 millió forint kárt okozott a csaló házaspár GY-M-S megyében

Kamu asztalos vállalkozással csalták ki a pénzt a megrendelőktől.