Összesen 31 millió forintba került a nyárnyitás Győrben

Pintér Bence 2023-07-10 13:37:00
Júniusi üvegzseb-adatokat ismertetett a győri városháza kulturális osztálya.

A júniusi üvegzseb-adatok alapján

bruttó 11,4 millió forintot fizetett a győri városháza „nyárnyitó hétvége, vetítéstechnikai szolgáltatás” címen.

A szerződött fél egyébként Árpási László egyéni vállalkozó, aki korábban egy Győr Projekt kapcsán írt cikkünkben bukkant fel, amikor a céget azért büntették meg, mert közbeszerzés nélkül kötött szerződést vele és a Sebisound Kft-vel.

Az idei győri nyárnyitó hétvége költségeiről már korábban beszámoltunk: a Quimby 12,7 millióért zenélt és 7,3 millióba került a drónshow. Összesen tehát 31,4 milió forintba került a mulatság. Az összehasonlítás kedvéért szokás szerint megemlítjük, hogy az idei nyárnyitóra így háromszor annyi pénzt költött a városháza, amennyibe egy év alatt az óvónők 2022-ben spórolás miatt megvont ruhapénze kerülne.

Támogasd a hatalomtól független újságírást!

Bár a kormánymédia megpróbálja elhitetni, hogy a tőlük független szerkesztőségek úsznak a pénzben ez közel sincs is.

Amennyiben neked is fontos, hogy sokáig legyen még a hatalmat ellenőrző hang, akkor támogast adománnyal a mi munkánkat is segítő Nemzeti Újságírók Demokratikus Egyesületét.

Adományodat ide utalhatod: 10918001-00000113-44920004.

Köszönjük!

Szólj hozzá!

Nem volt kapásuk, ezért a tó vizének leeresztésével jutott halhoz öt horgász Somogyban

Az iszapban talált halak közül hazavittek, amennyit elbírtak, a többit hagyták elpusztulni.

Jogsi nélküli bekábítózott sofőrt csíptek el a rendőrök Győrben

Nem csak az új kenyeret fogyasztotta augusztus 20-án.

V.Németh Zsolt: Semmi jele annak, hogy a Fidesz helyettem mást indítana

Gyorsan tisztázta a Vas03-as választókerület képviselője a sajtóértesüléseket.

Hogyan válassz órát? Stílus és funkcionalitás egyensúlya

Gondoltál már arra, milyen órát kellene választanod?

A szombathelyi 11-es Huszár úti parancsnoki épület további működését is magával ránthatja a “kis” Waldorf csődje

Az iskola több mint 8 millió forint bérleti díj adósságot halmozott fel. Az épületben leszerelték a gázórát, ha október közepéig nem fizetik ki a gáztartozást, az épület ellehetetlenül.

2 év múlva már kutatók érkezhetnek Kőszegre, az ENSZ Egyetem új intézményébe

A remények szerint addigra elkészül a volt MÁV gyermekotthon 16 milliárdos fejlesztése is. De ha nem, az sem fogja akadályozni a munkát.

Szúnyogot gyérít ma a Győr-Szol

Az esti órákban jön a melegköd. 

Elkapkodták a jegyeket az ETO, Rapid Wien elleni csütörtöki, Konferencia-liga visszavágójára

Teltházas lesz a vendégszektor Bécsben, a kupában pedig az Érd az ellenfél. 

Hogyan válasszunk tökéletes esküvői ékszert?

Az esküvőd napján az öltözeted fontos részletét képezik az ékszerek is, amelyek hozzájárulnak ahhoz, hogy valóban felejthetetlen legyen a megjelenésed.