Kiírták a pályázatot az szombathelyi MMIK büféjének tartós üzemeltetésére

Farkas Bazsi 2023-05-03 12:23:33
Nettó 60 ezer forintos havi bérleti díjról indul a licit. A nyertes határozatlan időre kapja meg az üzemeltetés jogát.

A szombathelyi MMIK - legújabb nevén Művészeti Népfőiskola Őrvidék Ház - Facebook-oldalán jelent meg a kávézó üzemeltetésére kiírt pályázat.

A létesítmény államosítása óta ugyan üzemelt a büfé, ám közérdekű adatigényléseinkből az derült ki, hogy csupán időszakosan, rendezvényhez kötötten nyitották azt ki. Az üzemeltető a korábban a Savaria Mozi büféjét 10 évre elnyert, ám 15 évig bérlő Café 5 Kft. volt. A kávézó pedig csupán akkor volt nyitva, amikor a cég koncertet szervezett az aulába. Alkalmanként 15 ezer forintos bérleti díjért bérelhették ki.

Úgy tűnik, hogy az új vezetés tiszta viszonyokat akar teremteni a kulturális intézményben, ezért most versenyeztetés útján szeretne bérlőt találni.

A kiírás szerint a bérlemény licite 60 ezer forint + ÁFA havidíjnál kezdődik.

A nyertes pályázónak felújítási kötelezettsége is lesz, ugyanis a kávézót fűtő-hűtő légkondicionálóval kell felszerelnie. Valamint a földszint bal ruhatár mögötti területen új büfé WC kialakítása is a kötelező feladatok között szerepel. 

A benyújtási határidő május 14. éjfél. 
A pályázatok elbírálására május 16-án kerül sor. 
A büfé leghamarabb szeptember 1-én nyithat ki. 

Szólj hozzá!

Masszív szocialistázásba torkollt a győri MÜFE temetése a közgyűlésen

A Győri Művészeti és Fesztiválközpont agóniája kapcsán forrt fel a hangulat a Városháza Dísztermében.

Az okoszokni, ami megnyugvást hoz a családok életébe

Nem is olyan régen úgy gondoltuk, hogy a modern technológia nem léphet be a szülői élet mindennapjaiba.

Bilincsben vittek el egy rendbontót Magyar Péter körmendi látogatásáról

A rendőrök hiába kérték, nem igazolta magát a férfi.

A keresőoptimalizálás által stabilizálhatod a forgalmad

Manapság online megjelenés nélkül nem igazán tud talpon maradni egy vállalkozás. Az internetes jelenlét egyszerre hatalmas lehetőség és veszélyforrás is: ha jól csináljuk, rengeteg emberhez eljuthat a termékünk vagy szolgáltatásunk, ám egy rossz stratégiával örökké a konkurensek árnyékába szorulhatunk.

Az arc hidratálása hialuronsavval: az üde bőr titka

A bőrápolási rutinok egyik kedvelt összetevője, a hialuronsav, nemcsak a nedvességmegtartásért felelős, de a bőrt is feszesebbé teszi. Tehát miért ennyire népszerű az arcápolásban? Nem csoda, hogy sok bőrápolási termékben megtalálható ez a hatásos anyag. Derítsük ki, milyen előnyei vannak, és hogyan lehet hatékonyan alkalmazni az arcbőrön!

Vasárnap Vas megyébe érkezik Magyar Péter

Kőszeg, Sárvár, Celldömölk, Vasvár, Körmend és Szombathely az állomások között.

"Mi a fenét akar kezdeni a győri városvezetés a Városrendészettel?"

Borsi Róbert tette fel a kérdést Pintér Bencének.

Vajon miért választják a sztárok is a FUE hajbeültetést?

A hajtüsző egység kihúzása, vagyis a FUE technológia kiváló lehetőséget kínál mindazok számára, akik hajvesztéssel, kopaszsággal élik a mindennapokat. Egyre több híresség vállalja fel, hogy szembesül a problémával és erről a bulvár hírekben is olvashatunk.

2028-ig hosszabbított szerződést a Falcoval Milos Konakov

A szombathelyi csapat a vezetőedzővel eddig 3 bajnoki címet, 2 kupa győzelmet és 2 Bajnokok Ligája Top 16-os szereplést ünnepelhetett.

Gobbi Hilda életműdíjat kapott Szerémi Zoltán, a szombathelyi Weöres Sándor Színház tagja

Az életműdíj azoknak a színészeknek ítélhető oda, akik több évtizede működnek a pályán, és semmiféle állami művészeti díjat nem kaptak.

Önkormányzati ráhatásra élhetőbb lesz a szombathelyi Uránia udvar

Az udvarban működő két szórakozóhely zaja komolyan megkeserítette a környéken lakók életét.