Papp Oszkár: A GYAC továbbra is használhatja az Olimpiai Sportparkot

Pintér Bence 2023-04-04 06:52:00
„Volt egy kis félreértés” – írta a győri klub elnöke.

Hétfőn számoltunk be róla, hogy a Győri Atlétikai Club sportolóit ez a kiírás fogadta az Olimpiai Sportparkban:

Az ügyben kerestük a klub elnökét, Papp Oszkárt, illetve a Győr Projektet vezető Nagy Gergely Lászlót is, amely levelünkben arról is érdeklődtünk: igaz-e a hír, hogy több havi bérletidíj-tartozás miatt hozta meg az intézkedést a Győr Projekt vezetője.

Hétfő este végül Papp Oszkártól kaptunk választ, aki ez utóbbi értesülést nem erősítette meg:

levelében azt írta, hogy „valóban volt egy kis félreértés az üzemeltető és a Gyac között. Örömmel tájékoztatom, hogy az ügy megoldódott. A sportolók továbbra is használhatják az OSP tornacsarnokait.”

Olvasóink jelezték, hogy az ügyben Dézsi Csaba András győri polgármester honlapjára is felkerült egy poszt, amelyből állítólag kiderült: a városvezető, a GYAC elnökségi tagjaként is pozíciót betöltő Radnőti Ákos alpolgármester, illetve Papp Oszkár és Nagy Gergely részt vett egy megbeszélésen a városházán. Ezt sajnos nem tudjuk megerősíteni, mert több ezer győri polgárral egyetemben le vagyunk tiltva a polgármester Facebook-oldaláról, amellyel kapcsolatban egyébként is azt kérte korábban a Nemzeti Adatvédelmi és Információs Hatóság a polgármestertől, hogy ne használja polgármesteri minőségében.

Szólj hozzá!

Útlezárások, forgalmi változások Győrben a Tour de Hongrie idején

A 100 éves verseny páratlan élményt, és komoly lezárásokat hoz szerda délután. 

Ende - Elérhetetlen lett Hende Csaba Facebook-oldala

Szombathely parlamenti képviselőjének hivatalos közösségi oldala februárban frissült utoljára.

Letöltendő börtönre is ítélhetik a szombathelyi csalót

Majd’ 10 milliót kért kölcsönt de esze ágában sem volt visszadni.

Király Gábor: A kapus a legintelligensebb ember a pályán

Interjút adott a Szombathely díszpolgára.

Angol házi döntőt rendeznek az Európa Ligában

A hazai bajnokságban vergődő csapatok vívnak a második számú európai trófeáért.

Titkos kalandozás a hálószobában

Szigorúan felnőtteknek szóló tartalom!

Pintér Sándor nem segít Pintér Bencének

Segítséget nem, de vállveregetést kapott a győri rendőrség a Belügyminisztériumtól. 

Áprilisban a tavalyihoz képest 4,2%-val nőttek az árak

Márciushoz képest viszont már csak 0,2% volt az infláció.

Iskolabusz létesítésének kérdésével szondázzák a sárvári szülőket

A városvezetés szerint ez lehet a megoldás a dugók megszüntetésére.

Fideszes lobbierő: kikosarazta a Magyar Közút Antal Imrét

A győri önkormányzati képviselő a Széchenyi híd zajvédő falának meghosszabbítását szerette volna elérni.

Bármelyik fideszes listás képviselőjelölt beleülhet Hende Csaba megüresedett parlamenti székébe

Időközi választás helyett a Fidesz-KDNP vezetése dönti majd el, hogy ki vehetni fel a mandátumot. Illés Károly az egyedüli listán szereplő szombathelyi jelölt.

Az akkor volt, most meg most van! 

Ismerje meg Hende Csaba hat pontját.

Lakossági fórumot tartanak a győri zárkertieknek

Nyilvános plénum előtt mondhatják el napi problémáikat az érintettek.