Iringó, Csenge, Bíborka! Isten hozott benneteket!

Farkas Bazsi 2022-05-09 11:22:03
Íme Szombathely legújabb szülöttjeinek, halottjainak és házaspárjainak névsora.

SZÜLETÉS: 

Kliment Sándor és Musa Andrea fia: Zénó, Tompa Attila és Horváth Iringó Anita leánya: Iringó, Veidinger Roland és Bársony Alexandra leánya: Csenge, Márton László és Varga Petra leánya: Bíborka, Pál Miklós és Sebestyén Éva fia: Marcell, Nagy Viktor és Dusa Zsuzsanna fia: Alex, Horváth Szabolcs Gyula és Horváth Nikoletta fia: Zoárd, Gál Krisztián és Varga Dóra leánya: Szofi, Polgári Dániel és Nagy Bettina fia: Áron, Horváth Ádám és Vágner Erzsébet leánya: Gabriella, Pnishi Leutrim és Kabashi Arjete leánya: Liana, Fichtacher András Károly és Mile Anita fia: Dániel Károly, Bogdán János György és Horváth Patrícia leánya: Milla, Horváth Balázs és Domján Nikoletta fia: Zalán, Szendrői Gábor és Szakály Nikoletta fia: Áron, Tóth Gábor és Kardos Bernadett leánya: Angelina, Nagy László Péter és Darabos Réka Lídia fia: Nimród Megyer, Farkas Gábor és Török Eszter fia: Gábor, Döbrente László és Dobány Dalma, Beke Dániel István és Horváth Annamária leánya: Zorka Johanna, Zsiga Norbert és Fehér Anna fia: Máté, Schatzl Szabolcs János és Banka Renáta leánya: Izabella Anna, Pungor Péter és Bönöck Diána leánya: Maja Mária, Papp Endre és Dr. Rajnai Ildikó fia: Gergely Márton, Kollarits Zsolt és Szalai Gréta leánya: Borka, 

HÁZASSÁG: 

Biró Péter és Zelkó Ildikó, Sztehlo Tamás és Molnár Kata Franciska, Nárai István és Szegi Krisztina, Vörös Balázs és Tóth Tünde, Szabó Róbert és Farkas Noémi, Kovács András István és Török Linda

HALÁLESET:

Enzsöl Gyula, Fülöp Sándorné Vilics Erzsébet, Sós Károly Ferencné Pintér Erzsébet, Puskás Claudio, Jugovics Péter, Keszte János László, Kasper József Miklós, Barabás Endre, Hajdu Jánosné Gyarmati Ilona, Bödőcs Imréné Kiss Erzsébet, Sütő Józsefné Körmendi Margit, Komáromi Imréné Németh Ilona, Kovács Istvánné Kozics Ilona Gizella, Kántor László, Asbóth Tibor Ferencné Németh Gizella, Sárközi Róbert, Bodó Antalné Győrfi Ilona Katalin, 

Szólj hozzá!

Bíróság mondta ki: jogsértő volt Magyar Péter „lepoloskázása”

A Mediaworks-nek bocsánatot kell kérnie a TISZA elnökétől.

Rekord adatforgalom az ünnepek alatt a magyar mobilhálózatokon

A karácsonyi és újévi időszakban ugrásszerűen nőtt az internetezés és a tévézés, több szolgáltatónál történelmi csúcsokat mértek.

Fegyverrel fenyegetőzött két férfi az Ifjúság körúton Győrben

Kivonult a TEK, lövések végül nem dördültek.

Szombathely egy új parkkal, és tisztább levegővel is gazdagodott a Just Nature projekt által

A helyi önkormányzat zöld projektje a végéhez ért, de hamarosan még nagyobb zöld felület kaphat teljesen új kinézetet a városban.

A magyar kultúra napja Győrben - ünnepi esemény a Városházán

Díjátadóval és kulturális műsorral emlékezik meg a város január 22-én a magyar kultúra napjáról.

Íme a hétvégi programok Győrben és a környéken

Sóterápia, éjszakai bevetés, Ványa bácsi, székely fonó és egy csomó minden más. 

Lejárt számláik kifizetésére nyert pályázaton pénz Kőszeg, és Csepreg

Ágh Péter nem felejtett el pózolni egyik település polgármesterével sem.

Ha kimozdulnál a hétvégén Győrből, mutatjuk mit csinálj!

Lemezbörze, power-jóga, mini disco, újjászületés - hogy csak a legjobbakat említsük. 

Magyar Péternek sikerült, amit Orbán meg sem próbált - szóra bírta Robert Ficot a Beneš-dekrétumok ügyében

A szlovák elnök nyíltan magyarellenes választ adott, a magyar kormányfő pedig hallgat.

Megölte és feldarabolta a saját édesapját egy férfi, maradványait pedig lehúzta a vécén

Röviddel az apa halála után a házaspár a közös gyermekükkel együtt beköltözött az elhunyt házába, a tulajdonában lévő tárgyakat pedig értékesíteni kezdte, zálogba adta és a személygépkocsiját is használatba vette.

Nemzeti Petíciót indít a kormány

A téma az EU Ukrajnának adott támogatása.

Hólapát volt, szakmai vita alig - Pintér Bence elmondta, miről kellett volna szólnia a bizottsági ülésnek a győri városházán

A polgármester szerint a hóhelyzet valódi tanulságai elsikkadtak a politikai akciózásban.

Számlagyárat számoltak fel Szombathelyen

Üzletszerűen elkövetett költségvetési csalás bűntette és hamis magánokirat felhasználásának vétsége miatt emeltek vádat két férfival és egy nővel szemben.