Megtört a jég, nyolc nyeretlen meccs után újra győzni tudott a Szombathelyi Haladás

Vágvölgyi Bálint 2022-04-03 17:55:00
Doktorics góljával verték a Budaörsöt.

A labdarúgó NB II 30. fordulójában a Szombathelyi Haladás Doktorics Áron találatával 1-0-ra győzni tudott a Budaörs vendégeként. A Hali nyolc nyeretlen meccs után először tudott nyerni. 

A vendégek ragadták magukhoz a kezdeményezést, a Budaörs védekezésre és kontrákra rendezkedett be. A szombathelyiek fölényben futballoztak, szinte kizárólag a budaörsi térfélen folyt a játék. Komoly helyzet azonban csak egy volt, Tóth-Gábor Kristóf ezt el is hibázta.

Szünet után sem változott a játék képe, a színvonal viszont esett. A Hali uralta a meccset, de rengeteg hibával futballozott. Aztán a nagy nyomás meghozta eredményét: Doktorics góljával megszerezte a vezetést – és mint később kiderült, győztes gólt a vendégek - írja tudósításában az nso.hu.

Budaörsi SC - Szombathelyi Haladás 0-1 (0-0)

Budaörs: Tóth G. – Kojnok (Halácsi, 63.), Fényes, Tányéros Á., Molnár Cs. (Winkler, 63.) – Sajbán Miklós, Zsidai, Molnár T., Vankó (Gyurácz, 91.) – Tóth K., Balázs

Haladás: Rózsa – Kállai, Csató, Németh Milán, Bosnjak – Holdampf, Kiss B., Tóth Máté (Szekér, 72.), Doktorics (Stieber A., 85.) – Tóth-Gábor (Lencse, 57.), Tóth Milán

Gól: Doktorics (81.). 

Szólj hozzá!

Felülvizsgálják a szombathelyi Bartók Béla körúti hidat

Ráfér az átvizsgálás az 1969-ben épült hídra.

Egy 5 éves óvodást fenyegetett meg egy férfi Körmenden

Azt mondta neki, hogy a családjával együtt fellógatja.

A 41.Vasi Vasember triatlonversenyt rendezik szombaton Szombathelyen

59 váltó és 414 egyéni induló áll rajthoz.

Letartóztatásba került a szombathelyi Paragvári utcai késelő

„Gyere ki! Megöllek!”, „Megölök mindenkit!” - ezt kiabálta a támadó.

További félmilliárdos csontvázak esnek ki a győri önkormányzati cégek szekrényeiből

A Győr+ mínusz 210 milliója mellett, a Győr Projekt 600 millió forintos adósságot halmozott fel, míg a Győr-Szol napok alatt 600 millió forintos mínuszba tette a folyószámla-hitelkeretét.

Bezár a répcelaki sajtgyár

A vállalat azt ígéri, nem kell búcsúznunk a Medve sajttól.

40-es sebességkorlátozást vezettek be a szombathelyi Öntő utcában

Megtiltották a parkolást a Váci Mihály utca egy szakaszán, és egyirányúsították a Garai János utcát.

2 millió forintra nőtt a kőszegi polgármester, Básthy Béla fizetése 

Törvényi kötelesség a városvezetők bérét emelni. Az alpolgármester tiszteletdíja is nőtt.

Drágább lesz házasodni Kőszegen

2019 óta nem emelt árat az önkormányzat. Eddig.

A MOHU MOL 18 új kukásautót adott át Győrben

Az átadott új Mercedes típusú kukásautók modern, EURO 6E környezetvédelmi besorolásúak, használatukkal csökkenni fog a károsanyag-kibocsátás és a környezet terhelése.

Az ETO indulhat a konferencia ligában, a DAC nem

Egy tulajdonos csak egy csapatot nevezhet a pontvadászatba.

Elfogták a rendőrök a szombathelyi késelőt

A vita hevében egy személyt életveszélyesen, három másikat könnyebben sebesített meg a fiatal férfi.