Ha Hende nem nyer áprilisban, kiesik a parlamentből

Pintér Bence 2022-02-25 17:26:43
Nincs a Fidesz-lista első ötven helyén sem Hende Csaba szombathelyi, sem Simon Róbert Balázs győri fideszes képviselő.

Nyilvánossá vált a Fidesz-KDNP pártlistája,

az első ötven helyen pedig nem szerepel sem Hende Csaba szombathelyi, sem Simon Róbert Balázs győri képviselő és képviselőjelölt.

Ez azt jelenti, hogy ha a Hende és Simon nem nyeri meg egyéniben a körzetet, akkor biztos nem lesznek tagjai a következő parlamentnek.

A listán egyébként nem szerepel a Vas megyei jelöltek közül V. Németh Zsolt és Ágh Péter, a Győr-Moson-Sopron megyeiek közül pedig Kara Ákos, Nagy István, Barcza Attila és Gyopáros Alpár sem, de ezeket a körzeteket általában az erősen fideszes körzetek közé szokás számolni.

A szombathelyi körzetbe viszont az önkormányzati választáson 2019-ben az ellenzéki összefogás győzött, Simon Róbert Balázs pedig éppen csak, de 50 százalék alatti eredménnyel nyert Győr megye egyes körzetében 2018-ban.

A Fidesz első öt jelöltje egyébként Orbán Viktor, Semjén Zsolt, Kövér László, Mátrai Márta és Gál Kinga, őket Kósa Lajos, Kubatov Gábor, Kocsis Máté és Harrach Péter követi.

Szólj hozzá!

Kőszeg és Körmend együtt pályázik a Kastélyút Programba

Akár 300 ezer euró is érkezhet az Alpokaljára, turisztikai programra.

Palotai Károly emlékoszlopot avattak Győrben 

A focistaként és játékvezetőként is csúcsra ért legendát, emberségéért szerették igazán. 

37 ország 170 sportolóját várják Szombathelyre

Argentínából, Ausztráliából, Új-Zélandról, Bangladesből, Kínából, Kolumbiából, Hongkongból, Indonéziából, Indiából, Jamaicából, Mongóliából, a Dél-afrikai Köztársaságból és Tajvanról is éreznek sportolók.

Négy generációs vendéglátós család volt, most mégis bezárták a szombathelyi Május 1 vendéglőt

Az adó és az adminisztrációs terhek késztették erre őket. Most vendégházként üzemel tovább az épület.

A motorok világítása: hatékonyabb és biztonságosabb megoldások

Valaha gondolkodtál már azon, hogy milyen fontos szerepe van a motorokon alkalmazott világításnak?

Hamis Labubu szállítmányra csaptak le a NAV-osok

A fináncok több mint 43 ezer darab hamis játékfigurát és kiegészítőt találtak a Budapest Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren.

Magyar Péter: Orbán háromszor buktatta le magát Hont András propagandistánál. Mennie kell. Menni fog.

A TISZA szerint nyilvánvalóvá vált, hogy milyen közpénzpazarlás folyik.

Győr lesz a házigazdája az 53. Országos Elsősegélynyújtó Versenynek

Elsősegély élesben a városban, szeptember 20-án. 

Hogyan lehet még energiatakarékosabb az otthonunk?

Napjainkban a fenntarthatóság a legfontosabb szempontok közé tartozik.

A Pelikán Hotel éttermébe költözne a Pannónia 

De a Pannónia Ház sem maradna üresen. Az egyelőre tervek szintjén létező elképzelésről az üzemeltető egyelőre nem nyilatkozott.

5 ezer 550 forintra nőhet az egynapos autópálya matrica 2026-ban

A 10 napos országos matrica 7 ezer forintra dárgulhat.

A DK kedvezményes tojás-és tésztavásárt indít országszerte

20 darab tojás 780 forintba fog kerülni náluk.