Hónapok óta nem válaszol Sárvár fideszes alpolgármestere arra, hogy tényleg felírták-e azoknak a házszámát, akik nem írták alá a Stop Gyurcsány, Stop Karácsony petíciót

Fehér Buda 2022-02-17 11:09:07
Dr. Máhr Tivadart Klimits István képviselő kérdezte, eddig hiába.

Lassan öt hónapja, hogy nyílt levelet osztott meg a 9600 Facebook-oldalon Klimits István, sárvári független képviselő azzal kapcsolatban, hogy felírják azoknak a házszámát, akik nem írják alá a STOP Gyurcsány, STOP Karácsony petíciót. Klimits a levelet dr. Máhr Tivadarnak, a város fideszes alpolgármesterének címezte, ám

a mai napig nem kapott választ erre a levélre.

 

 

Klimits egyébként a levélben arról számolt be, hogy az ősszel már nem csak Sárvár közterein gyűjtöttek aláírást a petícióhoz, hanem a sárvári lakosokat otthonukban is felkeresték. A képviselő szerint ezzel még nem is lenne akkora probléma, viszont "nagyon sok kertvárosi lakosnál és személyesen nálam is nagy felháborodást váltott ki, hogy felírják azon sárvári polgárok házszámát, akik nem írják alá a petíciót, és nem szimpatizálnak a kormánypárttal" - írja a levélben Klimits. 

A képviselő a levélben végül több kérdést is feltett Máhrnak, ezekre nem érkezett még meg a válasz.

Klimits nyílt levelének megjelenése után egyébként mi is megkerestük az alpolgármestert, akkor azt válaszolta, hogy "A Stop Gyurcsány! Stop Karácsony! petíció célja, hogy egy erős üzenetet küldjünk a baloldalnak, hogy sokan vagyunk, akik emlékezünk még a 2010 előtti kudarcos Gyurcsány-korszakra, és nem akarjuk, hogy visszatérjen a múlt. Az a cél, hogy itt Vas megyében is mindenki csatlakozni tudjon, aki egyetért velünk ebben."

Arra is rákérdeztünk, hogy valóban felkeresik-e az embereket az otthonaiknál, valamint, hogy számíthatnak-e retorzióra azok, akik nem írják alá a petíciót:

"Az embereket felkeressük, a petícióhoz a csatlakozás önkéntes, az utolsó kérdésnek még a felvetése is rosszindulatú" - írta az alpolgármester.

Szólj hozzá!

Ónos eső bénítja Győrt - óvatosságra int a polgármester

Pintér Bence azt kéri, csak akkor induljunk útnak, ha feltétlenül muszáj.

Rendkívüli közgyűlést tart a RÁBA Nyrt. január végén

Alapszabály-módosításról, vezetőváltásról és saját részvények vásárlásáról is dönthetnek.

Orbán Viktor egy…

Komoly üzenet jelent meg a szombathelyi Árkádia Üzletközpont fényreklámján.

Elaludt vezetés közben egy ittas sofőr Szombathelyen

Előbb padkára hajtott, majd összetört egy parkoló autót.

Hóban, fagyban is dolgoznak a kukásautók Győrben

Zavartalan a hulladékszállítás, de egyes utcákban később érkezhetnek a járatok.

Balesetet okozó embercsempészt ellen emelt vádat a Győri Járási Ügyészség

A rendőrök elől menekült, végül fejtetőre rakta az autót amiben hét embert rejtegetett. 

Szombathely 700 millió forintot kap vissza a magyar államtól

Navracsics Tibor bejelentése szerint, működési támogatásként jár az összeg. 

Emberrablás Győrben: rendőrkézen az összes elkövető

Elfogták azt a férfit is, aki hónapokig bujkált a hatóságok elől - a brutális kényszerítésnek rendőri beavatkozás vetett véget.

Két új teherautó áll munkába a győri Hajléktalanokat Segítő Szolgálatnál

Összesen 28 millió forintért cserélték le a korábbi 18 és 10 éves kocsikat - szalagátvágás nem volt.

Ingyenes filmvetítés és beszélgetés Győrben az Alzheimer-kórról

Díjnyertes dokumentumfilm, majd közérthető, őszinte párbeszéd szakemberekkel.

A Rákóczi Ferenc utcát, a Várkört és a Pék utcát is felújítják Kőszegen

A közbeszerzést kiírták, egyelőre még nem lehet tudni, hogy ki lesz a kivitelező.

Harmadik alkalommal rendezték meg Győrben a Fehér Miklós Emléktornát

Az emlékezésé és az összetartozásé volt a főszerep szombaton, a Magvassy-csarnokban.

Paks II. - 80 milliárdos hűtlen kezelés gyanúja miatt feljelentést tett Tordai Bence

A politikus szerint a kormány annak ellenére utalta át a közpénztámogatást az oroszoknak, hogy az Európai Bíróság visszavonta kormánytámogatás lehetőségének engedélyét.

7 milliárd forintot csalt el egy budapesti bűnszervezet, a szálak a Nyugat-Dunántúlra vezetnek

Fiktív számlákat állítottak ki, és vissza nem fizetett hiteleket vettek fel.