Kétszeres gólkirályt igazolt a Szombathelyi Haladás

Vágvölgyi Bálint 2022-01-16 08:22:00
Liviu Antal másfél évre írt alá.

A Szombathelyi Haladás tegnapi edzőmeccsén már pályára lépett román Liviu Antal, aki másfél évre szóló szerződést írt alá a klubbal. A 32 éves, jobb oldali támadóként is irányító középpályásként is bevethető játékos korábban szerepelt hazájában a Targu Mures, az Otelul Galati, a Vaslui, a Pandurii, a CFR Cluj csapatában. Légóskodott a török Genclerbirgli, az izraeli Hapoel Tel-Aviv, a Beitar Jerusalem és a litván Zalgiris Vilnius csapatában. Legutóbb Romániában az UTA  Arad gárdáját erősítette, ősszel húsz meccsen két gólt szerzett,egy gólpasszt adott - olvasható a haladas.hu-n.

A 2013/14-es román első osztályú bajnokságban gólkirályi címet szerzett, csakúgy mint 2017/18-ban a Zalgiris Vilnius alakulatában, a litván A Lygában. A román első osztályban 210 bajnokin 45 gól és 32 gólpassz a mérlege, a litván első osztályban 85 bajnokin 43 gól mellett kiosztott 15 gólpasszt is. Izraelben 30 bajnoki mérkőzésen öt gólt jegyzett és adott egy gólpasszt. Egyszer szerepelt a román válogatottban. 

Címlapfotó: haladas.hu

Szólj hozzá!

Rátkovics Roland Zsoltot indítja Sopronban a Jobbik országgyűlési képviselőnek

A jelölt a Jobbik soproni szervezetének alelnöke, jelenleg Sopronkőhidán él családjával.

Az az ember lett Varga Mihály egyik ügyvezetője, akinek a családja tízezer tonna számra rakta le a gumihulladékot illegálisan

Többek között a nagykölkedi, máig a település határában éktelenkedő gumitelep is az ügy részese.

Közel félmilliárd forint mínusszal zárt tavaly az Illés Sport Alapítvány

1 milliárd 800 millió forintra csökkent a szervezet állami támogatása. Szalai Ádám és Schäfer András veheti át az utánpótlásbázis.

Ismét Pozsonyban vendégszerepel a Győri Balett

A győriek előadása a műfajilag is rendkívül színes programot kínáló Magyar Kulturális Hét Pozsonyban nevű rendezvénysorozat idei évadának egyik kiemelkedő pontja.

Gyors, de lehet kényelmes is? Országúti bringa hétköznapi szemmel

Ha valaki meghallja azt, hogy országúti kerékpár, legtöbbször a Tour de France ugrik be.

Hetedszerre is Európa legjobb női kézilabdacsapata az Audi ETO KC

Az Odense sem okozott gondot a  győri csajoknak.

Szabad a szivárványos menet Budapesten

A rendőrség megerősítette, lehet az LMBTQI jogokért felvonulni Budapest belvárosában.

Egy gólos győzelemmel döntős az Audi ETO KC a Final Four-ban

29:28-ra győzték le a győri lányok a dán riválist.

1 milliárd 400 millió forint mínuszt termelt tavaly a Győr-Szol

Ezentúl a közgyűlés nyilvánossága előtt tárgyalják meg az önkormányzati cégek beszámolóit.

Nem támogatták a fideszesek, hogy teljes mértékben zöld területté nyilvánítsák a marcalvárosi Kiserdőt

Hiába szavaztak úgy a helyiek, hogy nem szeretnék, ha egy része be lenne építve.

Pintér Bence betartotta ígéretét: nyilvánosak az Audi szerződések!

Kiderült, hogy nem is lehetett volna titkos, és, hogy mára mennyire elavult.

Már megint szórakozott valaki a 112-vel

Egy szombathelyi férfi azt állította, hogy a testvére belökte a szobába, és nem engedi ki onnan.

Miért fontos a kerítésnél a professzionális kivitelezés?

Egy jól megtervezett és kivitelezett kerítés nem csupán határvonalat jelent egy telek szélén. A kerítés a biztonság, az esztétikum és a funkcionalitás hármas egységét képviseli – legyen szó családi házról, ipari területről vagy mezőgazdasági birtokról.