A helyszínről jelentjük: Tömeg, giccsparádé, még több tömeg és igényes programok
Óriásit akar, akart dobbantani a kormány az ideig augusztus 20-ai ünnepségsorozattal. Minden korábbinál nagyobb szabású programsorozattal készültek, egy sajátos seregszemlével, amivel megmutathatjuk ország-világnak, hogy legyőztük a vírust, legyőztük a válságot és legyőztünk mindent is. Kár, hogy a jóízlést is sikerült legyűrni. Már a kora délelőtti légi parádénál látható volt: a dísszemle egyik legfontosabb kelléke, a tömeg nem marad otthon.
