Brutálisan erős ellenfelei lehetnek a Falcónak a Bajnokok Ligájában, akik közül egy már ismert

Vágvölgyi Bálint 2021-12-23 10:03:00
A litván Lietuvos Rytas csapatával biztosan összecsap a magyar bajnok.

Ahogy azt az Ugytudjuk.hu is megírta, a Falco legyőzte a VEF Riga együttesét és a D-csoportot, ezzel megnyerve azt és bejutott a Bajnokok Ligája legjobb 16 csapata közé.

A FIBA tájékoztatása szerint a szombathelyiek az L-csoportban folytatják, ahol egy ellenfél már ismert, a litván bajnokság jelenlegi második helyezettje, a Lietuvos Rytas biztosan ott van a magyar bajnok mellett - írja a BB1.hu, kosaras szakportál.

A másik két ellenfél a Lenovo Tenerife (spanyol) – Pinar Karsiyaka (török)/Hapoel (izraeli) és a SIG Strasbourg (francia) – PAOK (görög)/Igokea (bosnyák) párharcból kerül ki. 

Címlapfotó: fiba.com

Szólj hozzá!

Szombaton indul a nagy aláírásgyűjtés race Szombathelyen is

A Domus és a Vásárcsarnok lesz a két fő kitelepülési placc. Vámos a meleg Fidesz irodában marad.

21 balesetveszélyes fát vágnak ki a győri Erzsébet ligetben

Az önkormányzat döntése szerint az elöregedett példányokat egy éven belül újakkal pótolják.

Szombathelyen folytatódik az M86, M87 tervbemutató Ágh Péter roadshow

A közgyűlésen tárja a nagyérdemű elé a 7,5 milliárd forintba kerülő terveket.

Csuklós busszal érkezett a segítség - kényelmesebb lett a Nyugdíjas Egyetem megközelítése Győrben

A Széchenyi István Egyetemen elindult az idei szemeszter, az előadások idején nagyobb befogadóképességű buszok közlekednek.

Kapitány István - hazahozzuk a magyaroknak járó 8000 milliárd forintot

A giga beruházásokat a magyar érdekeknek megfelelően fogják felülvizsgálni. 

Fix traffipaxokat sürget a Fidesz-KDNP Győrben a múlt heti tragikus baleset után

Antal Imre szerint ideológiai viták helyett közös fellépésre van szükség, a sebességtúllépés megfékezése nem lehet pénzkérdés.

Fűtés és hűtés hatékonysága: kötelező energetikai ellenőrzések 

Az energiafogyasztás optimalizálása kulcsfontosságú a modern intézmények számára. Ehhez kapcsolódóan a 70 kW feletti teljesítményű fűtési és hűtési rendszerek esetében kötelezővé vált az energetikai felülvizsgálat elvégzése.

Elérhetővé váltak az online rezsistop nyilatkozatok az MVM-nél

Az egyszeri, 30 százalékos mennyiségi kedvezmény igényléséhez az árammal fűtőknek április végéig kell nyilatkozniuk.

Azbeszttel szennyezett az Oladi-Plató egyik utcája

Egy külső mérés mutatta ki a súlyosan egészségkárosító anyagot. Egyelőre a kezelőt hiába kerestük, nem értük el.

Éjszaka megkezdte a síkosságmentesítést a Győr-Szol Győrben

A szolgáltató a hidakon, felüljárókon és főbb útvonalakon dolgozik, de a beavatkozások ellenére is csúszós utakra kell számítani.

Elismerte bűnösségét a győri ámokfutó

Őszinte részvétét fejezte ki a családnak a sofőr, akinek négy hónapra elrendelték a bűnügyi felügyeletét.

Hőlégballonos élmény: az ég csodáinak élvezete

A hőlégballonozás olyan élményt nyújt, amely kortól függetlenül emlékezetes lehet.

Február második felében is sűrű programkínálattal vár a győri Rómer Múzeum

A mézeskalácstól Toszkánáig, a cserépkályháktól a kávéig.