Megpróbált elmenekülni a győri rendőrök elől egy sofőr, aki hamis rendszámmal közlekedett, utasát pedig körözték

Vágvölgyi Bálint 2021-07-03 18:52:00
Végül a győrújfalui töltésen állították meg az autót.

A Győri Rendőrkapitányság járőrei 2021. július 2-án 14 óra 45 perckor egy gépkocsi sofőrjét és utasát akarták ellenőrizni Győrújfalun. A járművezető észlelve a rendőrök intézkedési szándékát letért a Győrzámoly irányába tartó töltésoldalra, és ott haladt tovább. A gépkocsit vezető nő látta, hogy nem tud egérutat nyerni az őt követő egyenruhások elől, így végül megállította az autóját. A járőrök igazoltatták a 45 éves győrzámolyi asszonyt és az utasát, illetve ellenőrizték a jármű adatait. Ekkor megállapították, hogy a gépkocsira felszerelt rendszám hamis, mivel azt egy másik járműre adták ki a hatóságok - írja a police.hu.

A személyek adatainak az adattárakból történő lekérdezésekor az is kiderült, hogy az utast, egy 45 éves győrújfalui férfit a Győri Törvényszék Büntetés-végrehajtási Csoportja, és a Sárvár Rendőrkapitányság összesen három elfogatóparancs alapján körözte, ezért őt és a nőt is elfogták, majd a rendőrkapitányságra előállították őket. A férfit a Győr-Moson-Sopron Megyei Büntetés-végrehajtási Intézetbe vitték, míg a nyomozók a győrzámolyi nőt egyedi azonosító jellel visszaélés bűntette miatt gyanúsítottként hallgatták ki.

Szólj hozzá!

Szeles Szabolcs 140 karakterben írta le a SEMMIT

Egyeztettünk, folytatódik - ezt üzente a győri politikus.

Elegancia és megbízhatóság: miért válassz modern betonkerítést?

Mekkora szerepet játszik számodra a kerítés otthonod körül?

Csillapítani vagy nem csillapítani: mit érdemes tudni a lázról?

A láz csillapításával kapcsolatban olykor egymással homlokegyenest eltérő tippeket, tanácsokat kaphatunk, olvashatunk. Ebben a zavaros helyzetben nehéz kibogozni, melyiket is érdemes követni.

30 millió forintért szeretne szökőkutat építeni a körmendi Fő térre a polgármester

A testületi többséget adó Változást a Városért szerint fontosabb lenne utakra és járdákra költeni a város pénzét.

Kicsi nagyköveteket köszöntöttek a Győri Városházán

Fiatal tehetségek vehettek át elismerést. 

Ingyen odaadták, most hazugságok mennek rajta - Kósa Roland a Győr+-nak ajándékozott városi hirdetési felületekről

Az alpolgármester szerint a győriek így komoly bevételtől esnek el, ráadásul a szerződést 10 évig felbontani sem lehet. 

Egy soproni munkásszállón szúrta le élettársát egy fiatal nő

A sértett életveszélyes sérülést szenvedett, az elkövetőt letartóztatták. 

A Závecz Research 10% előnyt mért a TISZA Pártnak a Fidesszel szemben

Majd’ 3 millió emberre teszik az ellenzéki párt támogatói bázisát - de erősödött a kormányoldal is.

15–20 darab MRI gépet jelentett volna az egészségügynek, ha a Nemzeti Konzultáció költségét az egészségügyre fordítja a kormány

Esetleg több mint 4 ezer csípő-, vagy térdprotézis-műtétet, amivel gyakorlatilag egy teljes évnyi csípő- és térdprotézis várólista eltűnt volna.

Kiállítások és aktuális programok a győri Rómer Múzeumban

Időszaki tárlatok, állandó gyűjtemények és vezetett foglalkozások várják az érdeklődőket.

Szolnokon folytatja Szymon Wójcik

A lengyel kosaras a Falcónál kezdte az idényt.

Eladó a szombathelyi Maci Húsbolt épülete

270 millió forintért kínálják.

Sajtóértesülések szerint az MSZP sem indul el az áprilisi választáson

Elfogytak. Nincsenek aktivisták, akikkel a kampányt végig tudnák csinálni.

Szombathelyen is előkerült a nagy fehér tábla

Vámos Zoltán rá is írt 12 darab nullát.

Miért válassz alakformáló fehérneműt?

A mai világban, ahol az önbizalom és a test elfogadása egyre fontosabbá válik, a testformálás iránti igény is megmaradt.

Pótolja a sárga kukák ürítését a héten a GYHG

A jeges utak miatt kimaradt szelektív szállításokat kedden és szerdán hozzák be több településen.