Az ősi rivális ZTE elleni döntetlennel kezdte a nyári edzőmeccsek sorát a Szombathelyi Haladás

ugytudjuk.hu 2021-06-30 20:50:00
Németh Szabolcs először ült a zöld-fehérek kispadján.

A Szombathelyi Haladás NB II-es focicsapata első nyári edzőmeccsén döntetlent játszott az ősi rivális ZTE ellen. Ahogy az a nagykönyvben meg van írva, pont a kezdésre érkezett meg az eső, ami szinte az egész meccset végig kísérte.

 

A Hali a 14. percben szerezte meg a vezetést, Tóth Milán nagyjából a tizenhatos vonalától lőtt óriási gólt. A hazaiak bátran játszottak, mindkét oldalon voltak helyzetek, de több gólt nem esett az első játékrészben. A szünet után maradt a kiegyenlített, jó iramú játék, a ZTE a 63. percben Meschack révén tudott egyenlíteni - írja a Haladás klubhonlapja.

 

A két ősi rivális meccsén több gól nem esett, összességében igazságos döntetlen született.

Szombathelyi Haladás-ZTE 1-1 (1-0)

Haladás: Verpecz – Kállai (Tóth D., 46., Dezamits 90.), Mocsi, Romic (Debreceni, 46.), Németh Milán – Csilus (Holdampf, 46.), Szekér (Tóth Máté, 46.), Doktorics (Kiss B., 46.) , Rácz (Hegedűs, 46.) – Tóth Milán (Illés, 66.), Dragóner (Horváth R., 46.). Edző: Németh Szabolcs.

ZTE: Demjén – Németh E., Serafimov, Bobál, Gergényi – Babati, Bedi, Skribek, Sankovic – Beke, Koszta. Edző: Waltner Róbert. A ZTE-ben csereként pályára lépett: Gyurján, Papp, Meshack, Kovács B., Földvári, Sebestyén, Szalay, Tajti, Kálnoki-Kis. Edző: Waltner Róbert.

Szólj hozzá!

Így viseld a gyűrűidet!

A divat világában villámgyorsan változnak a trendek, és ezen belül az ékszerek, különösen a gyűrűk terén is igazi forradalmat élhetünk meg. Hol egy újdonsült fazon kerül reflektorfénybe, hol pedig valami más ragadja meg a közönség figyelmét.

Segítség a tökéletes körfűrész kiválasztásához

A körfűrész a barkács- és szakipari világ egyik legfontosabb eszköze: szinte mindegy, milyen anyagról van szó, a megfelelő típussal megoldható a precíz és pontos vágás.

Húsvéti hulladék ügyek Győrben

Hulladékszállítás, hulladékudvarok, ügyfélszolgálat info.

Kósa Roland: Nem szeretnék parlamenti képviselőjelölt lenni!

A Győr+ rádió reggeli adásában tisztázott az alpolgármester.

Végrehajtónak adta ki magát egy szombathelyi nő

Pedig nem volt az. 47 millió forintot csalt ki. 44 milliót aztán online el is játszott.

USB töltők a hétköznapokban

Napjainkban az USB töltők nélkülözhetetlen részeivé váltak otthonainknak és irodáinknak.

“Ne csak a választáskor jöjjön “Szalagvágó” Czunyiné! Hol van?”

Lakossági fórumot tartottak Bábolnán. A helyiek a végsőkig el fognak menni, ha ismét marhatetemeket hoznának a településre.

Hivatalos: Ez már a nyár

Kicsit korán jött, de ez van.

Történelmi megállapodás segíti mostantól a győri táncosok jövőjét

Két egyetem és a Győri Balett innovatív együttműködését írták alá a szereplők.

Komoly pénzt zsákmányoltak betörők egy szombathelyi lakásból

Közel 3 millió forintot tartott otthon a házigazda.

A megfelelő munkaruha életeket menthet!

A hírekben számtalanszor olvashatunk olyan munkahelyi balesetekről, amelyek könnyedén megelőzhetőek lettek volna, ha a munkavállaló a megfelelő munkaruházatot viseli, illetve ha a munkáltató valóban komolyan veszi a munkavédelmi előírásokat.

Állandó traffipaxot kap a győri Széchenyi híd

Még idén megvalósul a közlekedésbiztonsági beruházás.