A mozikba idén tényleg bekövetkezik a világvége

Varga Mátyás 2020-06-26 19:53:00
A Gerard Butler nevével fémjelzett filmben egy meteorit hozza el az apokalipszist.

Bár egy kutató szerint elszámoltuk és nem 2012-ben, hanem múlt vasárnap kellett volna megtörténnie a világvégének. Hála az égnek azonban ezzel szemben semmi komoly dolog nem történt, azonban a Greenland című filmben tényleg elérkezik az apokalipszis. A már szinte elcsépelt témáról lehúznak egy újabb bőrt, ezúttal pedig egy hatalmas meteorit akarja letörölni az emberiséget a Föld színéről. Az egész tragédia egy hatalmas lökéshullámmal kezdődik, majd a felszín lángra lobbanásával folytatódik, hogy végül az éghajlat is teljesen felmelegedjen. De ha ez nem lenne elég, akkor még további meteorit darabok is potyognak az égből.

Greenland | Official Trailer [HD] | Coming Soon to Theaters

null

Nem tartom teljesen jó döntésnek, hogy ebben az évben mutassák be ezt a filmet, mivel a koronavírus után szerintem célszerűbb lenne vidámabb alkotásokat készíteni. Bár ha azt vesszük alapul, hogy a horrorfilmekkel feldolgozhatjuk a félelmeinket, talán a Greenland is segít túllépni az év eddigi történésein. Leginkább arra vagyunk kíváncsiak, hogy valamilyen komoly családi vagy társadalmat érintő problémát is becsempésztek-e a világégés mellé.

Szólj hozzá!

Ismert kockázatok, elmaradt döntések – így maradt energiafüggő Magyarország

Szakértő szerint a rövid távú előnyök felülírták a stratégiai gondolkodást, miközben a kitettség alig csökkent.

Ma már az egyéni igényeink szerint választhatunk kontaktlencsét

A kontaktlencsék az elmúlt évtizedekben jelentős fejlődésen mentek keresztül.

Hivatalosan is megerősítette a rendőrség, hogy büntetőeljárást folytat az Észak-Vasi képviselőjelöltek ügyében

Választás, népszavazás, népi kezdeményezés és az európai polgári kezdeményezés rendje elleni bűntett gyanúja merült fel.

Fenntarthatósági hét a szombathelyi piacon

A tudatos vásárlás kerül a középpontba.

Szalagvágásra írt mulatós slágert Ágh Péter

E-L-K-É-S-Z-Ü-L-T A D-Ó-Z-S-A U-T-C-A!

Minden jelölt állva maradt a Vas02-es választókerületben

Senki sem jelezte, hogy visszalépne. A határidő ma délután 16 órakor járt le. 

Visszelépett Czeglédy Csaba!

Nem indul a vasárnapi választáson.

A nagy érdeklődés miatt előzetesen kell helyet foglalni a Tiszta Szívvel a Városért vasárnapi eredményvárójára Győrben

Zsíros kenyérrel és DJ-kkel várják a választási estét a Rómer Házban Pintér Bencéék.

Vegyes képet mutat a magyar gazdaság: nőtt a kiskereskedelem, lassult az ipar, közben tovább emelkedtek az árak

A KSH friss adatai szerint februárban a boltok forgalma bővült, az ipari termelés viszont visszaesett, márciusban pedig tovább drágult az élet.

Titkok a templompadláson – 400 év történelme kel életre a győri bencéseknél

Interaktív kiállítás nyílik a rendház és a templom tetőterében, ahol szó szerint új nézőpontból ismerhetjük meg a múltat.

Nem jelent meg a bíróságon Borsi Róbert a GYHG-ügy tegnapi tárgyalásán - állítólag háztartási balesetet szenvedett

A vádirat szerint több mint 758 millió forintos vagyoni hátrány érhette a győri önkormányzati céget.

Fél millió forintos nyomravezetői díjat ajánlott fel a  Mi Hazánk - szerintük a Fidesz terjeszt róluk lejárató szórólapokat

A párt feljelentést tesz, és azt állítja, hogy országos kampány indult ellenük impresszum nélküli röplapokkal.

Hivatalos: a Dunakapu téren tartja csütörtök esti beszédét Magyar Péter Győrben

A TISZA Párt elnöke a kampány hajrájában érkezik a folyók városába, 3 nappal a választás előtt.

Medián: stabil kétharmados győzelem felé tart a TISZA Párt

A friss felmérés szerint jelentős előnnyel vezetnek a választások előtt 4 nappal.