Tanulság minden csirkefogónak: a WC-papír nem jó rejtekhely

Bazsó Bálint 2021-09-23 09:24:00
A NAV munkatársai 284 flakon, több mint egymillió forint értékű hamis mosószert találtak egy teherautóban, a toalett papírok mögött.

A pénzügyőrök az M1-es autópálya komáromi szakaszán ellenőrizték a Budapestről érkező szlovák autót. A rakodótér nyitható részeit egészségügyi papírral kitöltötték, elrejtve ezzel a tényleges rakományt. A raktér ellenőrzésekor azonban olyan mosószerek kerültek elő, amelyek megtévesztésig hasonlítottak az Ariel védjeggyel ellátott termékekre. A szakértői vélemény szerint a csomagolás minősége, a külső védjegyek, valamint a gyártási kódok hiánya alapján az 1420 liter folyékony mosószer hamisítvány. A sofőr az áru eredetét nem tudta igazolni, elmondása szerint a termékeket Budapesten vásárolta.

A NAV munkatársai a rakományt lefoglalták, és iparjogvédelmi jogok megsértésének gyanúja miatt eljárást indítottak. 

 

 

Szólj hozzá!

A 21 Kutatóközpont szerint 40-28-ra vezet a TISZA a Fidesszel szemben

Ez a teljes népesség leképezésében jött eredmény. A friss felmérés szerint 2 párti parlament lehet a következő ciklusban.

Király Gábor 50 éves

Április elsején, a bolondok napján született a 108-szoros válogatott labdarúgó.

Pintér Bence feljelenti mint bűnszervezetet és kezdeményezi a fekete pufajkások kitiltását Győrből

Feljelentéséhez csatolta azokat a felvételeket, amelyek alapján a nyomozó hatóság beazonosíthatja az elkövetőket.

3 és félmillió forint értékben elkövetett internetes csalás miatt kell bíróság elé állnia egy férfinak és egy nőnek

Nem létező árúkat kínáltak eladásra. Körmendi és Szentgotthárdi vásárlókat is megkárosítottak.

Kósa Roland a MÁV vezetőivel egyeztetett: több győri vasúti ügyben is előrelépést ígérnek

Az alpolgármester szerint az aluljáró takarításától az akadálymentesítésen át a zajvédelemig több konkrét kérdésben is sikerült eredményt elérni.

Több mint 100 millió forinttal támogatja Győr a civil szervezeteket

A városházán megkezdődött a támogatási szerződések aláírása, a 2026-os költségvetésben több fontos területre is jut pénz.

Magyar Péter reagált Szijjártó kijelentésére: „Magyarország helye Európában van” 

A TISZA elnöke szerint elfogadhatatlan, hogy bárki az EU-n kívül képzelje el az ország jövőjét.

Betondarabokkal dobálta meg apósát egy rábapordányi férfi

Szóváltásba keveredtek, most garázdaság és rongálás a vád. 

Kósa Roland a győri események után üzent a rendőrsének: bízik benne, hogy tanultak a 2006-os hibákból

Az alpolgármester szerint a múlt és a jelen ijesztően hasonlít egymásra.

A Savaria tér lesz Orbán Viktor szombathelyi látogatásának helyszíne

Csütörtökön 19 órakor mond beszédet a kormányfő.

700 millió forintos adózás előtti nyereséggel zárta 2025-öt a SZOVA

Csak a hulladékkezelés 2 milliárd foritnyi bevételt hozott.

Megint feljelentették a Bűnvadászokat

Ezúttal Kőszegen jártak el a rendőrök.