VIDEÓ - A rendőröktől menekült, oszlopnak hajtott, végül tetőről hozták le a győri férfit

ugytudjuk.hu 2019-05-02 14:19:00
Autós üldözés Győrben.

Szerda délután autóval közlekedett egy 29 éves férfi Győrben, a Hűtőházi úton. Amikor aztán megpillantott egy arra haladó járőrautót, nagy sebességgel Győr felé vette az irányt.

A rendőrök rögtön megfordultak és a menekülő autós után eredtek. Néhány perc múlva a Reptéri úton egy kandelábernek ütközve találták meg a gépkocsit, sofőr nélkül. Átkutatták a területet, végül egy közeli gyár raktárépületének tetején találták meg a férfit.

Mivel az oszlopnak hajtva megsérült, a katasztrófavédelem munkatársaival hozták le, majd a mentők kórházba szállították. 

Rövidesen arra is fény derült, miért ijedt meg a rendőröktől. Az autó átvizsgálásakor a vezetőülés alatt egy zacskóban, valamint egy fecskendőben fehér, kristályos szerkezetű kábítószergyanús anyagot találtak, amit lefoglaltak.

Egy épület tetején akart elrejtőzni

A Győri Rendőrkapitányság járőrei fél órán belül elfogták a 29 éves férfit.

A 29 éves B. Ferenccel szemben drogtesztet is alkalmaztak, a fenti események után már az sem meglepő, hogy pozitív értéket mutatott. Adatai ellenőrzésekor kiderült az is, hogy eltiltás alatt vezetett, ezért szabálysértési őrizetbe vették.

(police.hu)

Szólj hozzá!

172 millió forintot spórol a győri önkormányzat azzal, hogy a polgármester leállított három szobor-beruházást

Máshogy kívánnak emléket állítani a győri keksznek, a balettnek, és a textiliparnak.

Április közepén indul a szombathelyi húsvéti vásár

Jön Farkasházi Réka és a Tintanyúl, zenél a Koprive, és a Zabszalma.

Megkapta a Haladás VSE a kiemelt sportegyesületi státuszért szignózott 250 millió forintot

Az egyesület friss közleményében a szombathelyi önkormányzattól kér további anyagi támogatást, és átláthatóságot ígér.

Megállt a szombathelyi egykori Centrum Áruház toronyórája

Egyelőre nem tudni mi okozza a problémát.

Masszív szocialistázásba torkollt a győri MÜFE temetése a közgyűlésen

A Győri Művészeti és Fesztiválközpont agóniája kapcsán forrt fel a hangulat a Városháza Dísztermében.

Az okoszokni, ami megnyugvást hoz a családok életébe

Nem is olyan régen úgy gondoltuk, hogy a modern technológia nem léphet be a szülői élet mindennapjaiba.

Bilincsben vittek el egy rendbontót Magyar Péter körmendi látogatásáról

A rendőrök hiába kérték, nem igazolta magát a férfi.

A keresőoptimalizálás által stabilizálhatod a forgalmad

Manapság online megjelenés nélkül nem igazán tud talpon maradni egy vállalkozás. Az internetes jelenlét egyszerre hatalmas lehetőség és veszélyforrás is: ha jól csináljuk, rengeteg emberhez eljuthat a termékünk vagy szolgáltatásunk, ám egy rossz stratégiával örökké a konkurensek árnyékába szorulhatunk.

Az arc hidratálása hialuronsavval: az üde bőr titka

A bőrápolási rutinok egyik kedvelt összetevője, a hialuronsav, nemcsak a nedvességmegtartásért felelős, de a bőrt is feszesebbé teszi. Tehát miért ennyire népszerű az arcápolásban? Nem csoda, hogy sok bőrápolási termékben megtalálható ez a hatásos anyag. Derítsük ki, milyen előnyei vannak, és hogyan lehet hatékonyan alkalmazni az arcbőrön!

Vasárnap Vas megyébe érkezik Magyar Péter

Kőszeg, Sárvár, Celldömölk, Vasvár, Körmend és Szombathely az állomások között.

"Mi a fenét akar kezdeni a győri városvezetés a Városrendészettel?"

Borsi Róbert tette fel a kérdést Pintér Bencének.

Vajon miért választják a sztárok is a FUE hajbeültetést?

A hajtüsző egység kihúzása, vagyis a FUE technológia kiváló lehetőséget kínál mindazok számára, akik hajvesztéssel, kopaszsággal élik a mindennapokat. Egyre több híresség vállalja fel, hogy szembesül a problémával és erről a bulvár hírekben is olvashatunk.