Védőfelszereléseket kaptak a szombathelyi háziorvosok a várostól

Nagy Donát 2020-03-18 16:30:00
9000 darab arcvédő maszk érkezett az egészségügyi dolgozóknak.

Az alapellátásban dolgozó szombathelyi háziorvosok és fogorvosok megkapták azokat a védőfelszereléseket még kedden, melyeket Szombathely MJV Önkormányzata ajánlott fel számukra - írja a város honlapja.

Összesen 9000 darab arcvédő maszkot rendelt a város, aminek a biztosítása folyamatos. Maszkot kiegészítő fogorvosi plexiből 60 darabot, vízlepergető védőruhából ugyancsak 60 darabot, műanyagszemüvegből pedig 100 darabot kaptak a gyermek- és felnőtt háziorvosok, fogorvosok.

Szólj hozzá!

Egy 10 milliárd forintos kötött hitel okoz fejtörést Győrben

Pintér polgármester egy mai találkozón azt beszélte meg Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszterrel, hogy lazítanak a felhasználhatóság szabályain.

Mediterrán fákkal bővül a győri belváros növényzete

3 olajfa lesz a pionír a Dunakapu téren. 

752 kilométer vasúti pályát ad át a MÁV a GYSEV-nek

Július 1-től következik be a váltás.

Közokirat hamisítás miatt kell felelnie egy vasi férfinak

Külföldön elvették a jogsiját, itthon megpróbált trükközni vele.

Rátkovics Roland Zsoltot indítja Sopronban a Jobbik országgyűlési képviselőnek

A jelölt a Jobbik soproni szervezetének alelnöke, jelenleg Sopronkőhidán él családjával.

Az az ember lett Varga Mihály egyik ügyvezetője, akinek a családja tízezer tonna számra rakta le a gumihulladékot illegálisan

Többek között a nagykölkedi, máig a település határában éktelenkedő gumitelep is az ügy részese.

Közel félmilliárd forint mínusszal zárt tavaly az Illés Sport Alapítvány

1 milliárd 800 millió forintra csökkent a szervezet állami támogatása. Szalai Ádám és Schäfer András veheti át az utánpótlásbázis.

Ismét Pozsonyban vendégszerepel a Győri Balett

A győriek előadása a műfajilag is rendkívül színes programot kínáló Magyar Kulturális Hét Pozsonyban nevű rendezvénysorozat idei évadának egyik kiemelkedő pontja.

Gyors, de lehet kényelmes is? Országúti bringa hétköznapi szemmel

Ha valaki meghallja azt, hogy országúti kerékpár, legtöbbször a Tour de France ugrik be.