Vasárnapra megszűnik a forgalomterelés a Deák Ferenc hídon, azaz az M0-ás autóút hárosi Duna-hídján.
Várhatóan vasárnap reggelre megnyitják a sarucsere miatt eddig lezárt átkelőt a halásztelki felhajtóval együtt - közölte a Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt. szombaton az MTI-vel.
A Deák Ferenc hídnak az M6-os autópálya felé vezető északi oldalán három sávot, az 51-es út felé vezető déli oldalán pedig négy sávot vehetnek majd igénybe a közlekedők - írták.
Szólj hozzá!
A modern mosdók gépi evolúciója
Az innováció korában a mosdók már nem csupán a higiénia kérdését szolgálják, hanem komplex élményt kínálnak. Ezt a trendet a nagy forgalmú létesítmények, mint például egy szálloda vagy bevásárlóközpont egyaránt magukénak érzik.