Valaki elfelejtette átvenni a 22 milliárd forintos lottónyereményét

Fehér Buda 2020-09-14 16:23:05
A Euromillions még márciusban sorsolta ki a gigaösszeget, de nem találták meg a nyertest.

57 millió fontot, azaz több mint 22 milliárd forintot nyert valaki március 17-én a Euromillions sorsolásán. A nyertesnek 180 napja volt arra, hogy átvegye az eget rengető nyereményt, ám ez eddig nem történt meg, a határidő így tegnap éjfélkor lejárt.

A Metro azt írja, hogy a nyertes szelvényt valahol Skóciában adták fel, eredetileg valaki már áprilisban bejelentkezett érte. A jelentkező viszont valószínűleg nem tudta igazolni, hogy tényleg ő a nyertes, hiszen a nyereményt a mai napig nem vitték el. 

A lottót szervező brit Camelot azt mondja, a nyerteseknek hoszzú procedúrát kell végigjárniuk, hogy bebizonyosodjon, tényleg az övék volt a szerencsés szelvény. Azt egyelőre nem tudni, hogy mi lesz a pénz sorsa, a brit szerencsejáték szerint azonban ha tényleg nem találják meg a nyertest, akkor jótékonysági célokra fordítják az el nem vitt összegeket. 

Az Euromillions történetében egyébként eddig 11 nyeremény nem talált gazdára, közülük a márciusi összeg a legnagyobb. A lottó történetének legnagyobb nyereményét viszont hazavitte valaki, ő 161 millió fonttal lett gazdagabb még 2011-ben. 

Szólj hozzá!

A Herényi Temetőben helyezik örök nyugalomra Mészáros Tibort

A család azt kéri, hogy a virágra, koszorúra költött pénzt valamelyik, az általuk megjelölt állatvédő szervezetnek adományozzák a gyászolók.

Antal Imre támadásként élte meg Pintér Bence kritikáját

A fideszes képviselő szerint nem gond, hogy frakciótársa cége újította fel a Bóbita Óvodában a falat. 

Pintér Bence - Tehetős embereket a város ne támogasson szociális alapon! 

Világnézeti vita bontakozott ki a megvásárolható bérlakások kapcsán.

A polgármester vállalta, hogy a január végi határidőre tető alá hozzák a győri Rába Quelle új közbeszerzésének kiírását

A fürdő sztorija már nem csak hosszában, hanem stílusában is kezd a dél-amerikai szappanoperákra hasonlítani. 

Borsi Róbert javaslatára bizottság alakult a győri parkolási botrány kivizsgálására

Pintér Bence polgármester szerint a TSZV áll a vizsgálat elé, mert az “igazság náluk van!”

Leköpték Bódis Krisztát

Magyar Péter szerint ide vezet Orbán Viktor gyűlöletkeltése.

Megugrott a Rába Nyrt. adózott eredménye az év első három negyedévében

Ingatlanértékesítések nélkül viszont 615 millió forintos mínuszban lenne a cég. 

Elkészült az új szombathelyi egyházmegyei bölcsőde

720 millió forintba került. Az unió és az állam felesben fizette a költségeket.

Néher András Marcalvárosból Londonig jutott, de visszahozta magával a tenni akarást a győri régióba

A TISZA jelölt saját családján keresztül is érzi a térség minden problémáját, és azt, hogy itt az ideje a változásnak.

Diószegi Judit évtizedek óta a gyerekekért, a közösségekért és Győrért dolgozik

Elhivatott lokálpatriótaként javítaná ki a rendszerváltás hibáit. 

„A szeretet nem fáj” – Borsi Róbert a nők elleni erőszakról posztolt

Vannak alkalmak amikor a képviselő minden szavával egyet lehet érteni. 

Újabb öreg harcost küld nyugdíjba Orbán - Vigh László helyett Szilasi Gábort indítja a Fidesz Zalaegerszegen

Vigh 3 cikluson keresztül volt a Zala 01-es választókerület parlamenti képviselője.

Jogtalanul végzett ügyvédi tevékenységet egy nő Győrben

Ruhaneműk értékesítésével csalást is elkövetett.

Légimentő-bázist hoznak létre Nyugat-Magyarországon

A Parlament Népjóléti Bizottsága egyhangúlag szavazta meg.

Az MNB megszüntette a Magyar Péter ellen indított eljárásokat

Újabb fideszes hazugság dőlt meg: a Tisza elnöke sem bennfentes kereskedelmet, sem piacbefolyásolást nem követett el.