Vágónál elvágta magát az ATV

ugytudjuk.hu 2020-06-15 17:17:00
A DK elnökségi tagja szerint a csatorna egyik riportja azt sugallta, hogy az ellenzék alkalmatlan az ország vezetésére. Nem fog többet szerepelni a csatorna műsoraiban.

Nem kíván többet szerepelni az ATV műsoraiban Vágó István. A korábbi műsorvezetőnél, aki a Demokratikus Koalíció elnökségi tagja, a Heti Napló legutóbbi adása verte ki a biztosítékot, amelyben az MSZP álmentővel készített videójával foglalkoztak - írja a HVG.

Fotó: Kallos Bea / MTI/MTVA

Ma este a Heti Napló Sváby Andrással legütősebb anyaga végig az MSZP videóján szörnyülködött, ide keverve a 2013-as bajai álvideót (mely valóban álvideó volt, amennyiben ott előre megírt szerepet játszott az összes résztvevő, míg Korózs Lajos azt mutatta be, amit a magát mentősnek mondó elmesélt, ilyen értelemben tehát nem volt álvideó), de szerepelt benne Demeter Márta szerencsétlen esete a ciprusi honvédségi géppel, valamint Szabó Tímea parlamenti felszólalása is

- írta a DK elnökségi tagja a közösségi oldalán.

Security Check Required

null

Vágó szerint a Sváby András műsorában leadott anyag arra futott ki, hogy az ellenzék alkalmatlan az ország vezetésére, ráadásul az „álmentős” történetének bemutatásával eltakarták a valóban megtörtént tragikus eseteket, amelyek „a kórházi ágyak erőszakolt és hirtelen felszabadítása kapcsán álltak elő”.

Emiatt Vágó István többé nem hajlandó a tévécsatorna vendégeként megjelenni. 

Az elhíresült "álmentős" videóban N. Athina azt állította, hogy tíz, kórházból hazaküldött beteggel foglalkozott, akik közül kilenc egy héten belül elhunyt. Többek állapotáról részletesen beszámolt, ám a szavait semmilyen dokumentummal nem támasztotta alá. Időközben kiderült, nem dolgozik mentőként, és a nyilvántartásban sem szerepel. Az Országos Mentőszolgálat (OMSZ) és több magáncég is visszautasította, hogy alkalmazták volna. A videót az MSZP elnökségi tagja, Korózs Lajos hozta nyilvánosságra. Ő később azt mondta, nem tudott arról, hogy a felvételen szereplő nő valótlanságokat állít.

Forrás: HVG

Szólj hozzá!

Bármelyik fideszes listás képviselőjelölt beleülhet Hende Csaba megüresedett parlamenti székébe

Időközi választás helyett a Fidesz-KDNP vezetése dönti majd el, hogy ki vehetni fel a mandátumot. Illés Károly az egyedüli listán szereplő szombathelyi jelölt.

Az akkor volt, most meg most van! 

Ismerje meg Hende Csaba hat pontját.

Lakossági fórumot tartanak a győri zárkertieknek

Nyilvános plénum előtt mondhatják el napi problémáikat az érintettek. 

Hol tart ma a webhosting?

Az online jelenlét manapság szinte elkerülhetetlen, legyen szó kisvállalkozásról, e-kereskedelmi platformról vagy nagyvállalatról.

Gyurcsány Ferenc visszavonul a közélettől

És elválnak Dobrev Klárával.

Május 20 után parlamenti képviselő nélkül maradhat Szombathely

Frissítve: Hivatalosan is Hendét és Poltot javasolta a Fidesz alkotmánybírának.

A 125 éves Győri Városháza előtt futnak be a 100 éves Tour de Hongrie versenyzői

Az idei körverseny első befutóját adja a folyók városa.

Mélyponton van Győrben a Fidesz, Pintér Bence nagy fölénnyel vezet

Fekete Dávidot 22 százalék kedvelte, és 33 százalék nem.

40 millió forintra emelték Körmenden a városi civil alapot

Kultúrára 9 és fél milliót, sportra 26 milliót, szociális területre közel másfél millió forintot adnak.

Alkotmánybíró lehet a politikai életből mára teljesen eltűnt Hende Csaba

Kérdés, hogy egészségügyi állapota mennyire engedi meg, hogy felelősséggel vállalja el a felkérést.

Kezdetét vette a győri Magyar Ispita felújítása

2026 februárjában érhet véget a munka.

Győrnek 1 milliárd 700 milliót, Szombathelynek 210 millió forintot kell befizetnie a helyi iparűzési adóbevétel többlete után

Budapestnek 3 milliárd 690 millió forintot kell így adóznia. Az április 30-án kihirdetett rendeletet május 8-ig még véleményezheti a társadalom.

Rács mögé küldenék a győri üdítő és bringa tolvajt

A közel 1 milliós kárt okozó férfi tucatnyi alkalommal lopott.