Egy 18 éves lány vesztette életét a sajtoskáli balesetben

Bazsó Bálint 2020-09-14 11:52:00
Feloldották a teljes útzárat a 84-es főúton Sajtoskálnál, ahol korábban egy halálos baleset történt - közölte a Vas Megyei Rendőr-főkapitányság hétfő délelőtt a police.hu honlapon.

Mint ahogy arról beszámoltunk: egy ember meghalt, amikor egy autó és egy kamion összeütközött reggel a főút 81. kilométerénél. A legfrissebb információk szerint a helyszínelés és a műszaki mentés befejeződött, az érintett útszakaszon zavartalanul haladhat a forgalom.

Halálos baleset történt Sajtoskálnál a 84-es főúton

Teljes útzár van érvényben. Összeütközött két személyautó és egy kamion a 84-es főút 81-es kilométerénél, Sajtoskál térségében. A balesethez a sárvári és a szombathelyi hivatásos, a csepregi önkormányzati, valamint a csepregi önkéntes tűzoltókat riasztották, akik megkezdték az egyik autóba beszorult utasok kiszabadítását. A helyszínre mentők is érkeztek.

Fotó: Magyar Légimentő Nonprofit Kft. Facebook

A 112press.hu információi szerint Sárvár felől Sopron irányába tartott egy Volkswagen személyautó. A jármű eddig tisztázatlan okból áttért a szemközti sávba és félfrontálisan ütközött a szemből érkező, szabályosan közlekedő teherautóval.

Fotó: Magyar Légimentő Nonprofit Kft. Facebook

Az autót vezető 18 éves lány a helyszínen életét vesztette. A helyszínre sárvári és csepregi tűzoltók érkeztek. A roncsból kiszabadított sérültet mentőhelikopter szállította kórházba.

Szólj hozzá!

Kihűlés közeli állapotban találták meg a férfit Körmend mellett

A hozzátartozók indultak a keresésére annak a 34 éves férfinak, aki munkába indult, de oda nem érkezett meg, majd a rendőrség segítségét kérték.

Kampány helyett lapátol a TISZA

Péntekig egészen biztosan.

Változik a Budapest-Győr-Szombathely-Sopron vasútvonal menetrendje

Karbantartási munkák miatt több ütemben vágányzár lép életbe január közepétől.

Forró tea, nyitott ajtók a hideg napokon - a DK szerint a segítségnyújtás karácsony után is fontos

Országszerte és Győrben is segítő kezet nyújt a Demokratikus Koalíció a rendkívüli téli időben.

Meghalt Tarr Béla 

A magyar film egyik legkövetkezetesebb alkotója 71 éves volt.

Gizi sem grillezik már többet Szombathelyen

Bezárt a Belsikátor népszerű kifőzdéje. 

Bekuckózott méhek okoztak riadalmat Oladon

Egyelőre hagyják őket tovább szenderegni.

Fűkaszát és alkoholt loptak Sitkén

Egy kis munka, egy kis szórakozás.

Közel félmillió forint kárt okozott egy soproni szállodának egy német férfi 

Angolosan távozott, csalással vádolja az ügyészség. 

Csigatörő mester és dalos kedvenc – az énekes rigó lett 2026 év madara

Az MME szavazásán győztes madár nemcsak szép énekével, hanem különleges szokásaival is belopja magát a természetbarátok szívébe.

„A nemzetek korszaka jön” - Orbán Viktor újra lerajzolta alternatív valóságát a Karmelitában

Évnyitó, nemzetközi sajtótájékoztatót tartott Orbán Viktor, ahol a kormányfő külpolitikáról, Brüsszelről, gazdaságról és a 2026-os választás tétjéről beszélt - ismerős panelek, kevés újdonság, önkritika nélkül.

Tömeges rosszullét történt egy zalaegerszegi középiskolában

Több mint 440 diáknak és felnőttnek kellett elhagynia az intézményt.

34 éves korában meghalt Dudás Miklós világbajnok kajakozó

Értesülések szerint otthonában hunyt el a londoni olimpia hatodik helyezettje.

Megvan a Jobbik jelöltje az 1-es győri választókerületben 

Nemesné Nagy Izabella Kornélia indul a mozgalom színeiben - fókuszban a devizakárosultak.

Haszontalan médiaposztokról is beszélt Máhr Tivadar, sárvári alpolgármester újévi köszöntőjében

Ne ezekben lássuk meg az élet értelmét - tette jó tanácsként 2026 tarisznyájába.