Úgy igazolta le Supka Attilát a Haladás, hogy továbbra sem rendzett minden elmaradt bért a korábbi játékosok és edzők felé

Farkas Bazsi 2019-07-12 08:38:00
Pedig korábban a klubvezetők a szurkolók előtt azt jelentették ki, hogy addig nem igazolnak új trénert és labdarúgót, amíg minden tartozást ki nem fizettek.

Tegnap jelentette be a Szombathelyi Haladás vezetősége, hogy trénert igazoltak a másodosztályú csapathoz: 3 éves szerződést írt alá Supka Attila. 

Ez azért is érdekes, mert közel két hete, a július elsején tartott szurkolói ankéton Tóth Miklós ügyvezető azt mondta: 

Addig nem igazolnak új edzőt és új játékosokat, amíg a korábbi tréner és labdarúgók bérét teljes egészében nem rendezték. 

A Haladás ugyanis - az ankéton elhangzottak alapján - 400 millió forintos adósságot görget maga előtt, aminek egy komoly részét az elmaradt bérek teszik ki. 

Az Ugytudjuk.hu több forrásból is úgy értesült, hogy a játékosok továbbra is azt várják, hogy a teljes bérüket megkapják, így a klub nem teljesítette a magának szabott feltételt. 

Természetesen kerestük a Haladás vezetőségét is, hogy nyilatkozzanak a bérekről. Illés Bélától, a csapat többségi tulajdonosának képviselőjétől a visszaigazoló e-mail megérkezett, hogy elolvasta levelünket, de a  válasz egyelőre elmaradt.

Közben olyan híreket is kaptunk, hogy a csapatot működtető gazdasági társaságnál, a Haladás Labdarúgó Kft.-nél továbbra sem történt meg a tőketartozás rendezése, ez pedig akár azt is maga után vonhatja, hogy a csapatot még az NB II-ben sem engedik elindulni. 

Információnk szerint a tulajdonosoknak július végéig van rá lehetősége, hogy rendezzék a tartozásukat. 

Szólj hozzá!

11 ember ivott a szombathelyi kórházban a fagyállós csapvízből

A klímaberendezésekben használt vegyszer került a rendszerbe.

Lakossági fórumot hívott össze Szombathely polgármestere az azbeszt szennyezés miatt

Hétfőn a városházán tart teljes tájékoztatást Nemény András.

Czeglédy Csaba azért léphetett vissza, mert valószínű eljutott hozzá is, hogy mennyire ramatyul áll

A 21 Kutatóközpont most publikált, ám a választás előtt végzett felmérése szerint 8%-on állt a DK támogatott független szombathelyi parlamenti képviselőjelöltje közvetlenül a szavazás előtt.

Gagyi Levente: nem járt nálam egyetlen hatóság sem

Cáfolta a fideszes képviselő az a pletykát, ami szerint a rendőrség végzett nála házkutatást választási csalás gyanújával összefüggően.

Egyeztetett a városvezetés a győri országgyűlési képviselőkkel

Kósa Roland szerint közös munka indul az uniós források és a városi ügyek mentén.

Nincsen ivóvíz a szombathelyi kórház sürgősségi tömbjében

Nem hivatalosan fagyálló került a rendszerbe. Palackos vízzel biztosítják a betegek ellátását.

Újabb győri társasházakat von be az ingyenes szelektív hulladékgyűjtésbe a GYHG

Több száz címen jelennek meg tavasszal a sárga fedeles kukák.

Befagyasztotta az Nemzeti Filmintézet a támogatások kiosztását

Megszűnik a Savaria Filmszemle évi több tízmillió forintos finanszírozása?

A mai szórólap pakkal már nem jött City7

Kár érte, kiváló propaganda anyag volt.

A Kúria mondta ki, hogy nem sértette meg a választási törvényt Pintér Bence

A fideszes képviselőket bírálta, amiért nem jelentek meg a közgyűlésen, a Nemzeti Választási Bizottság pedig ezért első körben elmarasztalta a győri polgármestert. 

Gagyi Levente aztán igazán érthet a gyógyfürdő üzemeltetéshez

Két vasi - a sárvári, és a celldömölki - gyógyfürdőt üzemeltető cég felügyelőbizottságában is tag a fideszes megyei önkormányzati képviselő. A büki fürdőben pedig fejlesztési üzemeltetési munkatárs.

Csődvédelmi eljárást kezdeményezett az ADA

A magyarországi működés jelenleg zavartalan.

Munkacsoport alakult az Olad Platón kialakult azbeszt helyzet kezelésére

Az utat folyamatosan locsolják, hogy az azbeszt ne porozzon. 

Tárlatvezetések, előadás és séták – sűrű hét a Rómer Múzeumban

Rómaiak, mohácsi csata és beszédes paloták is várják az érdeklődőket Győrben.

A beton szegélykő meghatározza az összképet

A kertépítés és a térburkolás során a figyelem legtöbbször a látványos elemekre irányul, miközben számos olyan megoldás létezik, amely első pillantásra háttérbe szorul, mégis kulcsfontosságú a végeredmény szempontjából.

Majdnem elsiklottunk felette, hogy Szombathelynek van egy listás tiszás parlamenti képviselője is

Tóth Norberttel akár 4 kormánypárti képviselője is lehet Vas megyének.