Kigyulladt egy családi ház a sárvári Temető utcában.

Az egységek két vízsugárral eloltották a lángokat, majd megkezdték az épület átszellőztetését - tájékoztatott a Katasztrófavédelem.
Kigyulladt egy családi ház a sárvári Temető utcában.

Az egységek két vízsugárral eloltották a lángokat, majd megkezdték az épület átszellőztetését - tájékoztatott a Katasztrófavédelem.
Az alpolgármester szerint a múlt és a jelen ijesztően hasonlít egymásra.
Csütörtökön 19 órakor mond beszédet a kormányfő.
Csak a hulladékkezelés 2 milliárd foritnyi bevételt hozott.
A miniszterelnök ma érkezik Győrbe.
18 percben gyönyörködhetsz vagy épp szörnyülködhetsz, hogy a miniszterelnök hányszor hasonult meg az elmúlt évtizedekben.
8000 fűtetlen szombathelyi lakásról beszélt akkor, amikor már régen duruzsoltak a kazánok.
A város is csatlakozik a világméretű klímavédelmi akcióhoz, amelynek célja, hogy emlékeztessen: a környezetvédelem a mindennapi döntéseknél kezdődik.
A modern orvostudomány egyik érdekes területe a lézeres szemműtét, amely lehetővé teszi az emberek számára, hogy véglegesen megszabaduljanak szemüvegüktől vagy kontaktlencséjüktől. De vajon mennyibe kerülhet egy ilyen beavatkozás, és mik befolyásolják az árakat?
Pintér Bence szerint a győriek számára sem mindegy, milyen összetételű parlament alakul az április 12-i országgyűlési választás után.
Gyermekpornográf felvételek birtoklása miatt körözték, kiadatási eljárás indult ellene.
A polgármesteri hivatalban tartott egyeztetésen több, már előkészített bringás fejlesztést is bemutattak, a kivitelezések egy része 2027 elején indulhat.
Helyi diákok alkotásait díjazták az ÉDUVÍZIG pályázatán.
Így ünnepelnék a város alapításának 2000. évfordulóját.
Igaz az énekesnő ugyanazzal a munkával majdnem két és félszer annyit keres, mint a Fidesz városi elnöke.
Hende Csaba megválasztott képviselőként 2019 óta nem tette tiszteletét egyetlen közgyűlésen sem. Őt Horváth sosem hiányolta.
Kaland, zene, egészség, sport és még egy csomó minden más.
Ezt leginkább a Paragvári utca 86., a Károly Róbert 1., és a Dr Szabolcs Zoltán 1-ben élők hozták össze.
Balog-Farkas Renáta szerint személyeskedés történt a szakmai vita helyett.