Többszörösen körözött férfit fogtak el a rendőrök Mórichidán

Varga Mátyás 2020-05-22 09:19:00
A nyomozók a 38 éves férfi otthonában kábítószergyanús növényeket, valamint a termesztéshez szükséges berendezéseket is találtak.

A Győri Rendőrőrs járőrei a megyei rendőr-főkapitányság nyomozóival közös akció keretében 2020. május 20-án 15 óra körül fogtak el egy 38 éves mórichidai férfit, akit a Győri Törvényszék Büntetés-végrehajtási Csoportja több elfogatóparancs alapján keresett. Mivel a körözött személy elfogásakor zavartan viselkedett, ezért a rendőrök átvizsgálták a lakóingatlanát is. Ennek során egy lakattal lezárt pincerészben 35 tő kábítószergyanús növényre, illetve a termesztéshez szükséges berendezésekre, valamint eszközökre bukkantak, amiket lefoglaltak. A rendőrkapitányságra történt előállítását követően, a kábítószer-fogyasztás megállapítása miatt alkalmazott drogteszt a férfinál pozitív értéket mutatott, ezért vele szemben kábítószer birtoklása vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt eljárást indítottak. Az elfogott férfit az ellene kiadott elfogatóparancsok alapján a Győr-Moson-Sopron Megyei Büntetés-végrehajtási Intézetbe vitték.

 

Címlapkép: police.hu

Forrás: police.hu

Szólj hozzá!

Az eredeti költségvetés egyharmadából lesz lebonyolítva az augusztus 20-i rendezvénysorozat

A költségcsökkentés nem érinti az ünnep méltóságát, a résztvevők biztonságát, valamint a kiemelt családi, kulturális, zenei és esti látványelemek megfelelő színvonalú megvalósítását.

Gulyás Gergely lemond Fidesz frakcióvezetői posztjáról

A Fidesz és a KDNP bojkottálja az Országgyűlés hétfői ülését.

Emberrablás Győrben

Tartozás miatt tartott fogva egy férfit négy másik.

Volt válogatott sportolóra kér súlyosabb büntetést a győri ügyészség

Elsőfokon a Szombathelyi Törvényszék a vádlottat életveszélyt okozó testi sértés bűntette miatt 2 év börtönbüntetésre és 2 év közügyektől eltiltásra ítélte.

Művelődési házaktól közösségi hubokig – Mit olvashatunk ki a TISZA programjaiból? 2. rész

A közművelődésről szóló cikksorozat második része azt vizsgálja, hogy a művelődési házak jövője nemcsak az épületek felújításán, hanem a helyi közösségi szerepük újragondolásán is múlik.

Jöhetnek az uniós ezermilliárdok

Magyarország uniós újjáépítési terve megkapta az EU-s pénzügyminiszterek egyhangú jóváhagyását.

Popa Gergely helyettes államtitkári kinevezése miatt jövő héten összeül a szombathelyi közgyűlés

Összeférhetetlenség miatt közös megegyezéssel bont szerződést az önkormányzat a Savaria Szimfonikus Zenekar igazgatójával. Új pályázatot írnak ki.

Hivatalosan is Takács Tibort szánja az országos rendőrfőkapitány Vas megye elsőszámú rendőrének

A megyei közgyűlés egyhangúlag támogatta a megyei rendőr-főkapitány kinevezését.

Megváltozott a parkolók kiosztása a győri kórházban

Dézsi Csaba András fix helye is áldozatul esett.

Korpásodás és száraz fejbőr: mi a különbség?

Valószínűleg már találkoztál azzal a kellemetlen helyzettel, amikor a vállaidon fehér pelyhek tűnnek fel, miközben viszket a fejbőröd.

Biológiai szúnyoglárva-gyérítés lesz július 10-én pénteken Győrben és Gönyűn

A szakemberek arra kérik a lakosságot, hogy a kertekben is számolják fel a pangó vizeket, mert ezek ideális szúnyogtenyésző helyek.

Kövesse tárlatvezetéssel a kínai agyagkatonák titkait - nyáron is izgalmas programokkal vár a Rómer Múzeum Győrben

Nyitott tárlatvezetések, különleges kiállítások és állandó tárlatok közül válogathatnak a kultúra kedvelői.

Nem a napot lopják a szombathelyi Dolgozók útjának felújítása közben, csak hát, száradnia kell a betonnak

A kivitelezésért felelős Magyar Közút vezetője avatott be a részletekbe.