Több szabálysértőt is elfogtak tegnap a győri rendőrök

Varga Mátyás 2020-07-10 18:55:00
A rendőrök gyorshajtókat, illetve egy körözött férfit fogtak el, valamint egy embert bűncselekmény elkövetésének gyanúja miatt állítottak elő.

A Győri Rendőrkapitányság akciót szervezett 2020. július 9-én 14 és 22 óra között Győrben és környékén. Az akció elsődleges célja a közlekedés biztonságának és a közrend fenntartásának biztosítása volt. Az ellenőrzések ideje alatt a rendőrök 26 járművezetővel szemben sebességtúllépés miatt intézkedtek, 2 sofőr esetében szabálysértési feljelentéssel éltek, mivel egyikük járművének műszaki paraméterei nem feleltek meg a szabályoknak, míg a másik eltiltás hatálya alatt vezetett. Ezen túl 7 járművezetővel egyéb közlekedési szabályszegés miatt helyszíni bírságot szabtak ki, míg egy embert bűncselekmény gyanúja miatt állítottak elő a rendőrkapitányságra.

Az ellenőrzés során 20 óra 30 perckor a járőrök egy 29 éves járművezetőt igazoltattak a Knézich utcában. Az intézkedés során a rendőrök megállapították, hogy a férfival szemben a Győri Törvényszék elfogatóparancsot adott ki, illetve az is kiderült az adatainak ellenőrzésekor, hogy eltiltás hatálya alatt vezette járművét, ezért őt elfogták. A rendőrkapitányságra történt előállítását követően – mivel gyanú merült fel arra vonatkozóan, hogy a férfi kábítószert fogyasztott - vele szemben drogtesztet alkalmaztak, ami pozitív értéket mutatott. A 29 éves körözöttet - őrizetbe vételét követően - a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság fogdájába vitték.

Forrás: police.hu

Szólj hozzá!

Megint feljelentették a Bűnvadászokat

Ezúttal Kőszegen jártak el a rendőrök.

Ha csak egy videót nézel ma meg az este Győrbe érkező Orbán Viktorról, akkor ez legyen az!

18 percben gyönyörködhetsz vagy épp szörnyülködhetsz, hogy a miniszterelnök hányszor hasonult meg az elmúlt évtizedekben. 

Szombat este egy órára elsötétül Győr több ikonikus helyszíne - a Föld órája miatt

A város is csatlakozik a világméretű klímavédelmi akcióhoz, amelynek célja, hogy emlékeztessen: a környezetvédelem a mindennapi döntéseknél kezdődik.

Mit érdemes tudni a lézeres szemműtétek áráról?

A modern orvostudomány egyik érdekes területe a lézeres szemműtét, amely lehetővé teszi az emberek számára, hogy véglegesen megszabaduljanak szemüvegüktől vagy kontaktlencséjüktől. De vajon mennyibe kerülhet egy ilyen beavatkozás, és mik befolyásolják az árakat?

Eredményvárót szervez a TSZV a választás estéjére Győrben

Pintér Bence szerint a győriek számára sem mindegy, milyen összetételű parlament alakul az április 12-i országgyűlési választás után.

Az FBI és a magyar rendőrség közösen fogott el egy Amerikában körözött férfit Győrben

Gyermekpornográf felvételek birtoklása miatt körözték, kiadatási eljárás indult ellene.

Júniusban újra jön a győri éjszakai futás

Elindult a nevezés a XXIV. Büchl Félmaratonra.

Kerékpárutak, körforgalmak, új tervek – így alakítaná át Győr kétkerekű közlekedését a városvezetés

A polgármesteri hivatalban tartott egyeztetésen több, már előkészített bringás fejlesztést is bemutattak, a kivitelezések egy része 2027 elején indulhat.

A víz világnapját ünnepelték a Győri Városházán

Helyi diákok alkotásait díjazták az ÉDUVÍZIG pályázatán.

2043-ban lenne Európa Kulturális fővárosa Szombathely

Így ünnepelnék a város alapításának 2000. évfordulóját.

Illés Károly kollégája lett Tóth Gabi

Igaz az énekesnő ugyanazzal a munkával majdnem két és félszer annyit keres, mint a Fidesz városi elnöke.

Horváth Gábor, fideszes szombathelyi önkormányzati képviselő hiányolta a közgyűlési teremből Rápli Róbertet, a TISZA helyi parlamenti képviselőjelöltjét

Hende Csaba megválasztott képviselőként 2019 óta nem tette tiszteletét egyetlen közgyűlésen sem. Őt Horváth sosem hiányolta.

Több mint 68 millió forintos távhő hátralékot halmoztak fel a szombathelyi önkormányzati lakásban élők

Ezt leginkább a Paragvári utca 86., a Károly Róbert 1., és a Dr Szabolcs Zoltán 1-ben élők hozták össze.

Levette a napirendről a Fidesz a környezetvédelmi javaslatot Győrben

Balog-Farkas Renáta szerint személyeskedés történt a szakmai vita helyett.

Fekete Dávid hirtelen megszerette a 444-et 

A fideszes frakcióvezetőnek szemlátomást akkor nincs baja a lappal, amikor az épp azt mondja, amit hallani szeretne.

Hogyan biztosítsunk hosszú életet a fa szerkezeteknek?

A faanyag védelme mindig fontos feladat, hiszen a természetes szépsége és tartóssága gyorsan veszélybe kerülhet a különféle időjárási hatások miatt. A vastaglazúr ebben jelentős szerepet játszhat, különösen, ha minőségi és esztétikus védelemről van szó.