Tisztázza magát a tegnap több autót is összetörő szombathelyi vállalkozó

Farkas Bazsi 2019-01-13 15:01:00
Emiatt nem volt ura tetteinek.

Tegnap délután számoltunk be róla, hogy a város egyik ismert vállalkozója a 11-es Huszár útról érkezett, ott egy parkoló autónak hajtott neki, majd tovább haladt a Horváth Boldizsár körúton, ahol szintén nekiment egy álló autónak. A sofőr innen is tovább hajtott, majd a Paragvári és Bartók Béla körút kereszteződésnél állította meg egy mentőautó úgy, hogy elé állt. 

Szemtanúk azt mondták, hogy a kocsit egy jól öltözött férfi vezette, akinek zavart volt a tekintete. 

Eddig csak találgattunk, hogy mi miatt történhetett mindez. Most a sofőr közeli hozzátartozója kereste meg az Ugytudjuk.hu-t, hogy elmondja

a férfi 3 altatót vett be, így ült kocsiba, ezért nem volt ura önmagának. 


Arra a kérdésre, hogy így miért ült a volán mögé, a hozzátartozó nem tudott választ adni. Azt mondta, hogy korábban, ha csak egy deci bort is megivott a férfi, akkor már a kollégáival szokta magát hazavitetni.


 

Szólj hozzá!

Drágább lesz házasodni Kőszegen

2019 óta nem emelt árat az önkormányzat. Eddig.

A MOHU MOL 18 új kukásautót adott át Győrben

Az átadott új Mercedes típusú kukásautók modern, EURO 6E környezetvédelmi besorolásúak, használatukkal csökkenni fog a károsanyag-kibocsátás és a környezet terhelése.

Az ETO indulhat a konferencia ligában, a DAC nem

Egy tulajdonos csak egy csapatot nevezhet a pontvadászatba.

Elfogták a rendőrök a szombathelyi késelőt

A vita hevében egy személyt életveszélyesen, három másikat könnyebben sebesített meg a fiatal férfi.

Könyörögve kéri a Madártani Egyesület, hogy ne etessük a vízimadarakat!

A vízimadarak etetése nemcsak felesleges, de tömegesen sodorja veszélybe és betegíti meg az állatokat.

Kitette a kölyökkutyát a 81-es út mellett, amely ezt nem élte túl

A kölyökkutyát nem sokkal később a főúton elütötték.

Az iskolában rángatta meg fia osztálytársát egy szombathelyi nő

A gyerekek összeszólalkoztak, anyuka meg ment rendet tenni.

Mindennapos bőrápolás 4 lépésben

A rohanó hétköznapokban sokszor elfelejtjük, hogy a bőrápolás sokkal több, mint pusztán szépségápolás.

A Blikk után a Győr+t fogja igazgatni Kolossváry Balázs

Július 1-től kezdi meg munkáját az új vezérigazgató.

Holnaptól egy hónapig tartó vidámparkot nyitnak Bükfürdőn

Légvár, kisvasút, dodgem, és még sok minden más.

Ropiként törte a fákat Kőszegen a tegnap esti vihar

Balesethez és vihar következtében kilenc fakidőléshez riasztották a Vas vármegyei tűzoltókat tegnap.

A napelemes rendszerek rejtett költségei

A napelemes rendszerek egyre népszerűbbek Magyarországon, hiszen a környezetkímélő hatásuk mellett hosszú távon jelentős megtakarítást biztosítanak.

Pintér Bence a sajtónak is bemutatta alpolgármester-jelöltjét

Szerinte van rá esély, hogy a pénteki közgyűlésen megválasztják Balog-Farkas Renátát.