Teljesen beégette magát egy férfi, aki lekékült lábakkal ment kórházba

ugytudjuk.hu 2020-01-29 11:19:00
Azt hitte, haldoklik.

A Twitteren osztotta meg a hét történetét egy amerikai férfi, akinek lekékültek a lábai. Mark Shrayber azt írja, eléggé megrémült, amikor észrevette, hogy színt váltottak a lábai, de először nem ment orvoshoz, hanem elkövette a legősibb hibát, és az interneten nézett utána a tüneteinek. Mark a WebMD segítségével beazonosíthatta, hogy mélyvénás trombózisa lehet, amit ha nem kezelnek, akár mindkét lábát elveszíthette volna.

A férfi ezután már nem várt, hanem egy kórház sürgősségi osztályára sietett, ahol megvizsgálta egy orvos. Ekkor derült ki, hogy Marknak nem trombózisa van, hanem egy új farmerje, amit nem mosott ki, mielőtt felvette.

Tehát Mark betegsége annyi volt, hogy a vadi új farmerjének a festéke megfogta a lábait, amin a még az orvosok is jót röhögtek

Mark on Twitter

Went to the ER because "my legs have turned blue and Web MD says I have deep vein thrombosis." Was this it? The big one? No! I have the "dumbass who doesn't wash his new jeans before wearing them" disease and I would like to be executed immediately.

Mark tweetjét a megosztása óta már több mint 300 ezren lájkolták, többen megosztották a saját történeteiket is a tweet alatt, például egy férfi, aki azt írta, egy ideig abban a hitben élt, hogy agytumorral küzd, mert minden amit megevett, furcsán borsmenta ízű volt. Aztán rájött, hogy borsmenta-aroma borult a fazekai közé.

(Mirror)

Szólj hozzá!

Lemondott Haba Vilmos, a győri Jobbik elnöke

Facebook-oldalán jelentette be a hírt.

Weöres Sándor és Károlyi Amy beugrott egy feketére a szombathelyi Nagyszállóba

Különös alakok lepték el a bezárt hotel földszinti ablakait. Derkovits Gyula önarcképe is megjelenik.

Gyógygombák és kender: harmónia az egészség szolgálatában

Az idők folyamán a természet ajándékai mindig is fontos szerepet játszottak az egészség megőrzésében.

Megkezdődik a szombathelyi Liget utcai híd felújítása

Jövő héttől lehet forgalomkorlátozásra számítani a környéken.

200 millió forintot nyert Körmend a Rákóczi Ferenc utcai háziorvosi- és fogorvosi rendelők fejlesztésére

Az épületek új hőszigetelt ablakokat kapnak, és LED világítást szerelnek fel.

Belvárosi forgalomkorlátozást hoz magával a szombathelyi Urban pARTy

Szombaton sétáló utcává változik a Kőszegi utca.

Alig 3 millió forint nyereséggel zárta a tavalyi évet a C.P. Portál Kft.

Miközben közel félmilliárd forint volt Varga Jenő, sárvári önkormányzati képviselő cégének a bevétele.

Újra Fröccsnapok lesznek a hétvégén Győrben 

Jön a nyár legpezsgőbb hétvégéje.

Remek rajt a Gyermek OB-n Győrben 

A városban tényleg úszóbajnokok születnek.

Gépjármű-kiskereskedelemre váltott Illés Károly vállalkozása

Továbbra is veszteséget termel a szombathelyi önkormányzati képviselő Kft.-je.