Szombathelyi Fidesz: Puskás Tivadar kilenc éve vezeti hitelfelvétel nélkül a várost

Vágvölgyi Bálint 2019-01-29 15:51:00
Közlemény.

Nemény András, az Éljen Szombathely frakciójának vezetője ma tartott sajtótájékoztatót, amelyen elmondta, hogy tiszteletben tartják a választói akaratot, ami szerint Puskást akarják ez év őszéig polgármesternek a szombathelyiek. Nemény ezt annak apropóján mondta, hogy Puskás Tivadar szombathelyi polgármester nem hívta össze az Éljen Szombathely frakció által kezdeményezett rendkívüli közgyűlést.

Nemény András: Nem akarjuk átvenni a városvezetést

Farkas Bazsi Az Éljen Szombathely frakciójának vezetője azt mondja, hogy tiszteletben tartják a választói akaratot, ami szerint Puskást akarják ez év őszéig polgármesternek a szombathelyiek. Ahogy arról elsőként beszámoltunk, Puskás Tivadar (Fidesz-KDNP) szombathelyi polgármester nem hívta össze az Éljen Szombathely frakció által kezdeményezett rendkívüli közgyűlést.


Nem kellett sokat várni, megérkezett a szombathelyi Fidesz közleménye Nemény szavaira reagálva, amit most változtatás nélkül közlünk:

Az MSZP szombathelyi álcivil szervezete, az Éljen Szombathely által  meghirdetett mai sajtótájékoztató egy újabb állomása annak a politikai  komédiasorozatnak, amelyet hetek óta folytatnak a tudatos  zűrzavarkeltésért. A politikai színjátékuk része az előkészítés  nélküli, sorozatos rendkívüli közgyűlések indokolatlan összehívása is.

Inkább el sem szeretnénk képzelni, hogyan irányítanák Szombathely  városát ezek a szocialista politikusok, ha úgy képtelenek jogszerűen  kezdeményezni egy rendkívüli közgyűlést, hogy a frakciójukban négy jogász ül.

Emlékeztetnénk a kedves szocialista politikusokat: dr. Puskás Tivadar  úgy vezeti kilencedik éve hitelfelvétel nélkül és biztonságban  Szombathelyt, hogy ezt megelőzően soha ennyi beruházás nem történt még  a városban.

Meggyőződésünk, hogy Szombathely fejlődésének záloga a nyugodt,  kiszámítható és biztonságos városépítés, nem pedig a szocialisták  által generált politikai cirkusz.

Szombathely, 2019. január 29.
a Szombathelyi Közgyűlés Fidesz-KDNP frakciója

 

Szólj hozzá!

Így viseld a gyűrűidet!

A divat világában villámgyorsan változnak a trendek, és ezen belül az ékszerek, különösen a gyűrűk terén is igazi forradalmat élhetünk meg. Hol egy újdonsült fazon kerül reflektorfénybe, hol pedig valami más ragadja meg a közönség figyelmét.

Segítség a tökéletes körfűrész kiválasztásához

A körfűrész a barkács- és szakipari világ egyik legfontosabb eszköze: szinte mindegy, milyen anyagról van szó, a megfelelő típussal megoldható a precíz és pontos vágás.

Húsvéti hulladék ügyek Győrben

Hulladékszállítás, hulladékudvarok, ügyfélszolgálat info.

Kósa Roland: Nem szeretnék parlamenti képviselőjelölt lenni!

A Győr+ rádió reggeli adásában tisztázott az alpolgármester.

Végrehajtónak adta ki magát egy szombathelyi nő

Pedig nem volt az. 47 millió forintot csalt ki. 44 milliót aztán online el is játszott.

USB töltők a hétköznapokban

Napjainkban az USB töltők nélkülözhetetlen részeivé váltak otthonainknak és irodáinknak.

“Ne csak a választáskor jöjjön “Szalagvágó” Czunyiné! Hol van?”

Lakossági fórumot tartottak Bábolnán. A helyiek a végsőkig el fognak menni, ha ismét marhatetemeket hoznának a településre.

Hivatalos: Ez már a nyár

Kicsit korán jött, de ez van.

Történelmi megállapodás segíti mostantól a győri táncosok jövőjét

Két egyetem és a Győri Balett innovatív együttműködését írták alá a szereplők.

Komoly pénzt zsákmányoltak betörők egy szombathelyi lakásból

Közel 3 millió forintot tartott otthon a házigazda.

A megfelelő munkaruha életeket menthet!

A hírekben számtalanszor olvashatunk olyan munkahelyi balesetekről, amelyek könnyedén megelőzhetőek lettek volna, ha a munkavállaló a megfelelő munkaruházatot viseli, illetve ha a munkáltató valóban komolyan veszi a munkavédelmi előírásokat.

Állandó traffipaxot kap a győri Széchenyi híd

Még idén megvalósul a közlekedésbiztonsági beruházás.