VIDEÓ - Profik rabolhatták ki a szombathelyi trafikot

ugytudjuk.hu 2019-02-23 10:10:00
A két álarcos a mai napig nincs meg, pedig a beltéri kamera is rögzítette, ahogy kirámolják a Károly Róbert utcai dohányboltot.

Tettünk egy próbát: felmentünk a rendőrség nyilvánosan elérhető felhívásaira és még mindig elérhető a 2013-as, szombathelyi trafikrablás kamerafelvétele, ami alapján keresik az elkövetőket.

Öt és fél éve nyitott akta.

Vas megye lopás

Váltópénzt és dohányárut vittek el egy szombathelyi dohányboltból ismeretlen elkövetők. A bűncselekményt rögzítette az üzlet kamerája.



Beszélnek emellett a szavak is, a jogi kifejezések: nem is rablókat keresnek betörés miatt, hanem “csupán” lopás gyanúja miatt indítottak eljárást.

Ahogy mi is megírtuk, idén sikerült elfogni egy trafikrablót, a 2013-as elkövetők még mindig köztünk járnak. Tehát ez esetben a rendőrségi felhívás mindig él: ha valaki felismeri a srácokat, akik azóta ki tudja, hol lehetnek, hívja az ismert számok valamelyikét, a 107-et vagy a 112-t!

 
 

Szólj hozzá!

Kósa Roland: Szeles Szabolcs nem mondott igazat

Az alpolgármester szerint a Fidesz korábbi megszorításai után most épp azok beszélnek támogatáshiányról, akik elvették a pénzt a győri sporttól.

2026 év lepkéje - a nagy tűzlepke

A faj három alfajából egy kipusztult, egyet pedig a kipusztulás veszélye fenyegeti.

Tanúként hallgatták ki Pintér Bencét a Győr-Szol-nál eltűnt 1milliárd 700 millió forint ügyében

A polgármester szerint nem könyvvizsgálatra, hanem végre konkrét pénzügyi adatokra lenne szükség.

A NAV a gépjárműadó-mentesség bejelentésére figyelmezteti a jogosultakat

Egyszerűen, online intézhető - a 2026-os díjat be sem kell már fizetni.

„Két éve ott álltam a Partizán stúdiója előtt” - Magyar Péter szerint ma már a győzelem kapujában állnak

Hatvan nap van hátra a választásokig, a TISZA elnöke szerint most már nem elképzelhetetlen a kormányváltás.

Mézes élet - fűszerezve: morzsák a mézeskalács történetéből a győri Esterházy-palotában

Időszaki kiállítás, tárlatvezetések és húsvéti mézesbábos programok várják az érdeklődőket 2026. május 3-ig Győr belvárosában.

Újrakezdés a randizásban: 6 praktikus tanács

A hosszú szünet utáni visszatérés a randizás világába izgalommal és némi aggódással is járhat. Sokunk kerül abba a helyzetbe, hogy évek múltán újra próbálkozik a párkereséssel.

Pintér Bence - „Aki ezt olvassa, vigye hírét: Győr nem nyugszik bele”

A polgármester videóval erősítette meg korábbi felhívását.

Szeles Szabolcs egyszerre volt Győr és a WHB pénzügyi jolly jokere

A politikus vagyonnyilatkozatai és pályája alapján jól kirajzolódik, hogyan épül fel egy klasszikus NER-karrier Győrben.

Ónos eső miatt figyelmeztetnek, de marad az enyhe idő

Citromsárga riasztás van érvényben több északi vármegyében, napközben többfelé várható csapadék.

Munkagéppel okozott balesetet egy férfi - vádat emelt ellene a Győri Ügyészség

Rosszul kanyarodott és a sértettet nekinyomta egy autónak. 

Nemény András: "Megértem, hogy megosztotta a közvéleményt az Orbán Viktorral való találkozóm."

A szombathelyi polgármester leginkább arról akarta meggyőzni a miniszterelnököt, hogy a közösségi közlekedés kerültjön át a kötelező feladatok közé, így automatikusan járna mellé állami támogatás.

Az aHang megmérte: tízből hat magyar nyilvános Orbán-Magyar vitát szeretne a választások előtt

A friss közvélemény-kutatás szerint a választók többsége támogatná, hogy miniszterelnök-jelölti vitát tartsanak.