Szerinted jó ötlet lenne lebontani a győri színházat? Szavazz!

Pintér Bence 2020-04-11 15:35:00
A polgármester áthelyezné a színházat, a negyvenkét éves belvárosi épületet lebontaná. Te mit gondolsz?

A Kisalföld minapi interjújából derült ki, hogy a győri színház és környékének felújítása váratlan fordulatot vehet: Dézsi Csaba András fideszes polgármester ugyanis nem egyszerűen felújítaná a negyvenkét éves épületet, hanem azt teljesen elbontaná, és új színházat építene az Árkád melleti területen. A mostani színház helyén parkot létesítene mélygarázzsal.

A győri színház épületét egyébként 1973 és 1978 között építették, idén tehát negyvenkét éves lesz az épület, amelynek oldalát Victor Vasarely mozaikjai díszítik. Építéséről a Modern Győr írt korábban hosszabb cikket.

A polgármester elképzelése egyelőre csak egy terv, ami láthatóan polarizálja a győrieket: minket pedig érdekel, hogy mit gondolnak róla az emberek, szóval itt a cikk alján lehet róla szavazni!

 

Szavazás

Döfjünk vagy ne döfjünk?

Szólj hozzá!

Lélegezz tudatosan!

Elgondolkodtál már azon, hogy figyelsz-e a légzésedre egy kimerítő edzés közben?

Bő egy év telt el és még mindig folyik a nyomozás a csepregi önkormányzatnál felmerült sikkasztás ügyében

Információink szerint ez eljárást egyszer már megszüntették, majd nemrég újranyitották. Ezt azonban sem a rendőrség, sem az ügyészség nem erősítette meg.

Fideszes delegálttal töltötték fel Sárváron az egyik megüresedett bizottsági helyet

Továbbra sem tükrözi a választási eredményt a bizottsági helyek elosztása.

Megrongálta a csatornát egy figyelmetlen sofőr Győrben

A rendőrség a lakosság segítségét kéri. 

Államosítják a Haladás Sportkomplexumot

Lényegében eddig is az államé volt, de most kiiktatják az állami céget is.

Vereséggel tért vissza Európába az ETO FC

Nem jött össze a bravúr Jerevánban.

Elhalasztják a hétvégi Balaton-átúszást

Jöhet zivatar és szaharai por is.

Magyar konzulok segítik a szurkolókat a nemzetközi kupameccseken 

Cipruson és Örményországban is lesz magyar jelenlét.

Így ömlik a magyar pénz Ukrajnába

Most épp áram formájában.

Hogyan ápold tudatosan a hajadat egész évben?

Vajon mennyire befolyásolja a mindennapi megjelenésedet a hajad ápoltsága? Az évszakok változása új kihívások elé állítja a hajunkat, ezért fontos, hogy mindig a megfelelő megoldásokat válasszuk.

Ingyen vizet oszt a MÁV-csoport a hőség miatt

Harmadfokú riasztás van érvényben.

Elvesztették a világbajnoki döntőt a magyar pólós lányok

A görögök végig vezetve értek fel a csúcsra.

Breaking news: Győrben járt Fekete Dávid!

Vidéki körútját szakította meg a politikus.