"Szeméremsértés vétség gyanúja miatt folytat nyomozást ismeretlen tettes ellen" - áll a rendőrség honlapján a körözési felhívás.
A rendelkezésre álló adatok alapján a férfi június 7-én 9 óra körül a Budapest, 12. kerületi Maros utcában szeméremsértő módon viselkedett.
Ezért, hogy elkapják a férfit, a rendőrség közzétette a fotókat, amiket a biztonsági kamera készített róla:

A rendőrség kéri, hogy aki a képeken látható férfit felismeri, személyazonosságával, tartózkodási helyével vagy a bűncselekménnyel kapcsolatban információval rendelkezik, akár névtelensége megőrzése mellett tegyen bejelentést a 06-80-555-111 „Telefontanú” zöldszámán, a 107 vagy 112 központi segélyhívó számok valamelyikén.

A klímaberendezésekben használt vegyszer került a rendszerbe.
Hétfőn a városházán tart teljes tájékoztatást Nemény András.
A 21 Kutatóközpont most publikált, ám a választás előtt végzett felmérése szerint 8%-on állt a DK támogatott független szombathelyi parlamenti képviselőjelöltje közvetlenül a szavazás előtt.
Cáfolta a fideszes képviselő az a pletykát, ami szerint a rendőrség végzett nála házkutatást választási csalás gyanújával összefüggően.
Kósa Roland szerint közös munka indul az uniós források és a városi ügyek mentén.
Nem hivatalosan fagyálló került a rendszerbe. Palackos vízzel biztosítják a betegek ellátását.
Több száz címen jelennek meg tavasszal a sárga fedeles kukák.
Megszűnik a Savaria Filmszemle évi több tízmillió forintos finanszírozása?
Mutatjuk a mentrendet.
A fideszes képviselőket bírálta, amiért nem jelentek meg a közgyűlésen, a Nemzeti Választási Bizottság pedig ezért első körben elmarasztalta a győri polgármestert.
Két vasi - a sárvári, és a celldömölki - gyógyfürdőt üzemeltető cég felügyelőbizottságában is tag a fideszes megyei önkormányzati képviselő. A büki fürdőben pedig fejlesztési üzemeltetési munkatárs.
Ügyészségi eljárás indult.
Az utat folyamatosan locsolják, hogy az azbeszt ne porozzon.
Rómaiak, mohácsi csata és beszédes paloták is várják az érdeklődőket Győrben.
A kertépítés és a térburkolás során a figyelem legtöbbször a látványos elemekre irányul, miközben számos olyan megoldás létezik, amely első pillantásra háttérbe szorul, mégis kulcsfontosságú a végeredmény szempontjából.
Tóth Norberttel akár 4 kormánypárti képviselője is lehet Vas megyének.
Több, mint 758 millió forint sorsáról kell számot adniuk.
