Saját anyja segítségével erőszakolták meg a 16 éves lányt

ugytudjuk.hu 2019-02-04 09:48:00
A szörnyeteg anyát mindössze 10 hónap után kiengedték.

13 évvel ezelőtt megerőszakoltak egy 16 éves lányt a saját édesanyja közreműködésével - jelent meg a DailyMailen a durva történet.


Az asszony az interneten megismert pasijával, Thommoval közösen tervelte ki a kegyetlenséget, akivel addig mindössze csak kétszer találkozott személyesen. A nő, miután egy motelszobába vitte, le is itatta tinédzser korú gyermekét, hogy az erőszakolónak még könnyebb dolga legyen. A most 28 éves áldozat elmondta, egyszercsak arra eszmélt, hogy egy negyven év körüli férfi karmai közé került. Az anyja ezek után kiment a szobából és az ajtó előtt várta meg, amíg a férfi befejezi az erőszakoskodást.


A lányt annyira sokkolta az eset, hogy csak 2016-ban merte elmondani, mit tettek vele, majd fel is jelentette az anyját, aki az elején még mindent tagadott. Ám egy rendőrök által rögzített telefonbeszélgetés során kiderült, hogy az asszony hazudik és valóban megtörtént a nemi erőszak. A rendőrség szerint ráadásul az erőszakoló férfinak több áldozata is lehetett.


A kegyetlen anyát végül 2018-ban lecsukták, de most 10 hónap után már ki is szabadult. Hogy miért, azt nem lehet tudni. Thommót a rendőrség azóta is nagy erőkkel keresi.

Szólj hozzá!

Jé! A Győr+ és a Kisalföld felfedezte magának a TISZA Párt és Magyar Péter létezését

Egy kétharmados győzelem kellett, hogy ne csak rosszat írjanak róluk - ha már egyáltalán.

„Segítő kezet fogunk nyújtani abban, hogy megtalálják a győriek pénzét” – Pintér Bence már az új vagyonvisszaszerzési hivatalnak üzent

A polgármester szerint Győr példát mutathat abban, hogyan kell „utánamenni a dolgoknak” a választás után felálló új rendszerben.

Visszatért a zene a Győri Városháza tornyába – újra szól a „Fújdogál a szél” 

A győriek döntöttek, a jól ismert népdal lett a torony hangja, ami naponta többször is felcsendül.

Négyéves csúcs közelében a forint – 365 alá erősödött az euróval szemben

A választási eredmények után látványosan reagált a piac, több devizával szemben is erősödött a magyar fizetőeszköz.

Győr-Moson-Sopron megyében szavaztak a legtöbben

Vas megye a második legaktívabb volt.

Ismert kockázatok, elmaradt döntések – így maradt energiafüggő Magyarország

Szakértő szerint a rövid távú előnyök felülírták a stratégiai gondolkodást, miközben a kitettség alig csökkent.

Ma már az egyéni igényeink szerint választhatunk kontaktlencsét

A kontaktlencsék az elmúlt évtizedekben jelentős fejlődésen mentek keresztül.

Hivatalosan is megerősítette a rendőrség, hogy büntetőeljárást folytat az Észak-Vasi képviselőjelöltek ügyében

Választás, népszavazás, népi kezdeményezés és az európai polgári kezdeményezés rendje elleni bűntett gyanúja merült fel.

Fenntarthatósági hét a szombathelyi piacon

A tudatos vásárlás kerül a középpontba.

Szalagvágásra írt mulatós slágert Ágh Péter

E-L-K-É-S-Z-Ü-L-T A D-Ó-Z-S-A U-T-C-A!

Minden jelölt állva maradt a Vas02-es választókerületben

Senki sem jelezte, hogy visszalépne. A határidő ma délután 16 órakor járt le. 

Visszelépett Czeglédy Csaba!

Nem indul a vasárnapi választáson.