Reagált a Coca-Cola: "A szeretethez, szerelemhez való jog mindenkié, ahogy a Coca-Cola is.”

VPP 2019-08-05 11:15:00
A Coca Colánál hisznek abban, hogy minden ember egyenlő.

Nagy port kavart Boldog István fideszes képviselő, mikor Facebook-oldalán bojkottot hirdetett a kólaivás ellen, mert a cég legújabb kampányában az elfogadást, a szabad szerelmet hirdeti és meleg párok láthatók plakátjaikon. Azóta petíció is indult a plakátok betiltásáért. Boldog kirohanására és az aláírásgyűjtésre Alföldi Róbert is reagált.

A képviselő kijelentése még a fideszeseket is megosztotta, a HVG ezzel kapcsolatos kérdésére ugyanis azt válaszolták, hogy

"Magyarország szabad ország, ezért mindenki szabadon eldöntheti, hogy iszik-e Coca Cola-t."

A Coca-Cola Magyaroszág nemrég egy közleményt adott ki Boldog kezdeményezésére reagálva, melyben kifejtik, miért is fontos a #loveislove kampány. A Coca Cola boldogan vállalt közösséget a Sziget Fesztivál idei témájával, a ’Love Revolution’, azaz a „Szeretet forradalmával", ugyanis az egyenlőséget és a sokszínűség alapvető értékeknek érzik.

Ezt a kampányunkat városszerte kihelyezett plakátokkal kísérjük. A háromféle plakáton egy-egy Coca-Colát ivó pár szerepel, hetero- és homoszexuális párok egyaránt. Ezzel valóban szeretnénk üzenetet közvetíteni: a hitünket abban, hogy mindenkinek joga van a szeretetre, szerelemre, hogy a szerelem érzése ugyanaz. Számos reklám esetében megoszlik az emberek véleménye: van, akinek tetszik, és van, akinek nem.  Természetesen tiszteletben tartjuk, ha másoknak eltér a véleménye a miénktől.

A Coca Cola Magyarország kihangsúlyozza, ők hisznek abban, hogy 

"mindannyian egyenlőek vagyunk, függetlenül a nemzetiségtől, vallástól, nemtől, életkortól, etnikai származástól, beszélt nyelvtől, hobbiktól és véleményektől. Hiszünk abban, hogy mind a hetero-, mind a homoszexuálisoknak joga van azt a személyt és úgy szeretni, ahogy nekik a legjobb.

Reklámjainkban, posztjainkban, üzeneteinkben kifejezzük az általunk képviselt elveket, így az emberek egyenlőségébe vetett hitünket. Azt gondoljuk, hogy egy olyan világban, amely ezeken az értékeken alapul, mindenki felszabadultan, boldogan élhet.

A szeretethez, szerelemhez való jog mindenkié, ahogy a Coca-Cola is.”

Szólj hozzá!

„A szeretet nem fáj” – Borsi Róbert a nők elleni erőszakról posztolt

Vannak alkalmak amikor a képviselő minden szavával egyet lehet érteni. 

Kizárták a kamarából mégis folytatta ügyvédi praxisát egy nő Győr-Moson-Sopron Vármegyében

Kilenc sértettet vert át, a megbízási díjakat átvette, de jogi segítséget már nem nyújtott. 

Újabb öreg harcost küld nyugdíjba Orbán - Vigh László helyett Szilasi Gábort indítja a Fidesz Zalaegerszegen

Vigh 3 cikluson keresztül volt a Zala 01-es választókerület parlamenti képviselője.

Jogtalanul végzett ügyvédi tevékenységet egy nő Győrben

Ruhaneműk értékesítésével csalást is elkövetett.

Légimentő-bázist hoznak létre Nyugat-Magyarországon

A Parlament Népjóléti Bizottsága egyhangúlag szavazta meg.

Az MNB megszüntette a Magyar Péter ellen indított eljárásokat

Újabb fideszes hazugság dőlt meg: a Tisza elnöke sem bennfentes kereskedelmet, sem piacbefolyásolást nem követett el. 

Matthias Zollner az Egis Körmend régi/új vezetőedzője

Kocsis Tamás és Érsek Marcell segítik Zollner munkáját.

Kamionja ajtajával mattolta a kerékpárost a külföldi sofőr Győrben

A figyelmetlen mozdulat során a sértett nyolc napon túl gyógyuló sérüléseket szenvedett. 

Mosonmagyaróváron Kapolka Judit és Porpáczy Krisztina folytathatja a Tisza előválasztás következő fordulójában

Molnár Ferenc ugyan nem jutott tovább, de a szerepvállalásáért jár a köszönet. 

Hallerné Nagy Anikó és Szabó Éva léphet tovább a Tisza előválasztás második, soproni körébe

Varga Szabolcs Gábor részvételét is köszöni a közösség, munkájára továbbra is számítanak. 

Németh Martin és Strompová Viktória jutott tovább a Tisza Vas02-es választókerületi előválasztásán

A második fordulóban már mindenki szavazhat, aki ebben a kerületben lakik.

Nyakunkon a Black Friday - erre figyeljünk, hogy ne verjenek át!

Az őrült akciók időszakában a tudatosság a legjobb védelem a csalódások ellen.