Puskás Tivadar looking at things: sitthalom

Farkas Bazsi 2019-02-20 17:24:00
Everything is alright with the régi Remix new life.

Puskás Tivadar megtekintette a régi Remix, a.k.a. régi Epcos épülete körüli építési munkát a szombathelyi Szent László király utcában. Persze ezt nem tudhatnánk, ha nem a legjobb helyre folyna az a közel 6 millió forintnyi közpénz, ami a szombathely.hu éves üzemeltetésére költ el a város. 

Ha esetleg valaki lemaradt volna, hogy mi is ez itt már megint, annak segítünk: 750 millió forintból újul meg a régi gyár épülete.

Lesz majd benne vívóterem, meg asztalitenisz csarnok, meg hát cserkészház. A források nagy részét az a szemét Brüsszel állja, Soros-bankókkal, de az Asztalitenisz és a Vívó Szövetség is beszállt némi pénzzel. 

Puskás Tivadarnak valószínű rossz élményei lehetnek a beruházásokkal és azt sejtheti, hogy valami ezeken a helyeken nincsen rendben, mert rende kimegy ellenőrizni, hogy a burkolók vajon nem e barna fugával tömítik a rózsaszín csempét, és öntözik e úgy egyáltalán rendesen a betont. 

Úgy néz ki minden rendben van! 
(Legalábbis a szombathely.hu ezt állítja.)
 

Szólj hozzá!

A DK nyerte a családi pótlék-emelés licitversenyét

Dobrev Klára drasztikus emelést ígér. 

Kormánydöntés született a szombathelyi Oladi Iskola felújításáról

Elsőként azt vizsgálják meg, hogy mennyibe is kerülne ez a mutatvány.

A kollagénről egyre többet hallani, és ez nem véletlen

Az elmúlt években a kollagén igazi hívószóvá vált az egészségtudatos életmód világában. Egyre gyakrabban találkozhatunk vele a hírekben, szakmai cikkekben és a táplálékkiegészítők kínálatában is – de miért ekkora az érdeklődés iránta?

Közös döntések születtek a győri GYHG és a szakszervezetek egyeztetésén

A béren kívüli juttatások emelésében, a 2026-os bérrendezés keretrendszerében és több szakmai kérdésben is egyhangú megállapodás született.

Nem nyúlt az alapkamathoz az MNB Monetáris Tanácsa

Marad a szigorú pénzügyi politika, az inflációs kockázatok miatt továbbra is óvatosságra int a jegybank.

Már nem Fűzy András az UNI-Győr Basket Zrt. vezetője

Az elmúlt hónapok sok nehézséget és bizonytalanságot jelentő eseményeit követően Dúl Norbert lett a cég vezérigazgatója.

Óvodai eszközbeszerzés és járdafelújítás - a Fidesz képviselői nem jelentek meg a költségvetési egyeztetésen

A polgármester szerint a kormánypárti bizottsági tagok saját maguk által kért információk átadásánál sem működtek együtt.

Győr is kékbe öltözik a Gyermekjogok Világnapján

Idén a Városháza és a Jedlik Ányos híd kap díszkivilágítást a gyermekjogokra való figyelemfelhívás jegyében.

Utazóágyak: Miért fontos a megfelelő választás?

Az utazóágy kiválasztása rendkívül lényeges, hiszen a gyermek alvásának minősége közvetlen hatással van pihenésére és egészségére.

Dunántúlon fosztogatott a bűnbanda - letöltendő szabadságvesztést kért rájuk az ügyészség

A 9 tagú galeri 19 ingatlanba tört be, több tíz milliós kárt okozva ezzel. 

Ők a Győr 01 választókerület tiszás jelölt-jelöltjei

Bóka Zsolt, Diószegi Judit és Markó Tímea szállnak ringbe. Fideszes kihívó még mindig nincs. 

Fedezd fel a rejtett fehérjeforrásokat

A táplálkozásban a fehérjék fontos szerepet játszanak.

Ők indulnak a Tisza végső jelöltségéért Csornán

Bóna Szabolcs, Kovács-Rosta Krisztina, Puskás György.

Közülük kerül majd ki a Tisza Párt jelöltje Mosonmagyaróváron

Kapolka Judit, Molnár Ferenc és Porpáczi Krisztina indulnak a régióban.

Pintér Bence: Sok sikert kívánok Diószegi Juditnak!

Megszólalt a győri polgármester a tiszás jelölt-jelöltek kapcsán.