Oxigénre kötötték Boris Johnsont

Fehér Buda 2020-04-07 10:12:00
A britek szerint ugyan aggasztó a miniszterelnök állapot, de ez még nem lélegeztetőgép.

Tegnap este robbant a hír, hogy az intenzív osztályra került Boris Johnson, a brit miniszterelnök. Johnson ugyanis nemrég elkapta a koronavírust, amit egy ideig enyhe tünetek jeleztek nála. Tegnap délután azonban rosszabbra fordult az állapota, ekkor az orvosai javaslatára került át az intenzívre.

Még tegnap éjszaka szétfutott a hír a brit lapokban, hogy Johnsont azóta lélegeztetőgépre is kellett kapcsolni, amit hosszú ideig nem voltak hajlandóak megerősíteni, vagy megcáfolni a miniszter emberei. A kormány egyik tagja, Michael Gove képviselő most azonban azt mondta, hogy

Johnson oxigént kapott az intenzív osztályon, ez azonban még nem lélegeztetőgép.

Gove szerint a miniszterelnök állapota ugyan aggasztó, de az oxigénmaszkot csak elővigyázatosságból kapta meg, mivel a Johnsont ápolók szerint erre szükség volt. Gove szerint a miniszterelnök egyébként a lehető legjobb ellátást kapja meg a St. Thomas kórházban, bíznak a felépülésésben.

Jótékonysági ételfőzés lesz pénteken a Győri Városháza előtt

Lelkes civilek főznek rászorulóknak, az ételosztás délelőtt zajlik a belvárosban.

December 20-án lezárul a sárga kukák kiosztása a GYHG térségében

A vidéki településeken befejeződik az otthoni csomagolóanyag-gyűjtéshez szükséges edények átadása.

Megvannak Kolossváry Balázs utódai a Győr Plusznál

Egyszerre ketten kellenek, hogy betöltsék a volt vezérigazgató hagyta űrt.

Édeshármas: hogyan válasszunk harmadik szereplőt?

Az édeshármas lehetősége felizzíthatja a mindennapok szürkeségét, és sokak fantáziáját megmozgatja. De hogyan is döntsük el, hogy ki legyen a harmadik személy?

Feltörték a szombathelyi adventi vásár egyik bódéját

Sonkát és pénzt lopott a betörő. Elkapták.

V.Németh Zsolt szerint a TISZA jelölte csúfosan kikapott a nagykőrösi időközi választáson, pedig a párt nem is indított jelöltet

A világraszóló Fidesz győzelemmel megszerzett 371 szavazat a testület egyetlen mandátumát jelenti.

Nőtt a Tisza előnye, megtorpant a Fidesz

A 21 Kutatóközpont mérése szerint decemberre visszaállt a nyári állapot: a Tisza vezet, a kormánypárt viszont nem tudott előrelépni.

A hordozható energiaforrások új korszaka

Valószínűleg mindannyiunkkal előfordult már, hogy egy hosszabb szabadtéri tevékenység vagy akár otthoni áramszünet közepette akadt meg az élet, mert nem állt rendelkezésre elegendő energia.

16 millió forint gyűlt össze a győri Bagolyvár karácsonyfája alá

Példás összefogással újulhat meg az otthon sivár udvara. 

Világátlag felett nőtt a magyar szabadalmi aktivitás

A friss nemzetközi adatok szerint egyre több hazai vállalkozás lát értéket a szellemi tulajdon védelmében.

Napelemes kiserőművel gazdagodott a győri jégkorong klub

A beruházás a klub fenntartható működését és gazdasági stabilitását erősíti.

Színes karácsony Győrben – több száz gyerekrajz érkezett az adventi pályázatra

Három korosztályban összesen több mint 370 alkotás született, a legjobbak díjat, a közönségkedvencek élményt nyertek.

Pintér Bence szerint „Győr nem fideszes fellegvár”  

A polgármester kifejezetten örülne egy időközi választásnak. 

Ismert kézilabdázó nőket zaklatott egy férfi Győrben

A két sértett el is költözött a vádlott miatt, de az új címen is megtalálta őket.  

84 millió forintért tervezik meg a 87-es főút Kám-Szombathely-Kőszeg közötti egy szakaszának felújítását

Felújítják a 86-ost a Rédics-Szombathely-Mosonmagyaróvár útvonalon, valamint Csepreg és Szombathely között is új aszfaltot kap a közút. Több vasi útszakasz is érintett.