Nem lehetett Kőszegről kérdezni egy Kőszegen megrendezett lakossági fórumon

ugytudjuk.hu 2019-05-22 07:48:00
A Fidesz tartott az EP-választás kapcsán egy kis migránsozós szeánszot.

A jobbikos Rába Kálmán blogján bukkantunk a szórakoztató élménybeszámolóra.

Mint írja, "végre Kőszegen is retteghettek egy izmosat Orbán Viktor hívei, hiszen városunkba érkezett a Fidesz migránsozós kabaréműsora. A roadshowt Hollik István és Ágh Péter hozta el a makulátlan gazdasági és infrastrukturális körülmények között tobzódó városunkba."

A KÖSZ-házban tömött sorokban várták Ágh Péteréket, a nézők között több tisztségviselővel. Rába szerint Ágh Péter megígérte, hogy majd megvédi az országot, de azt nem árulta el, kivel fog ezért harcolni. Hollik németországi példákkal hozta szóba az összeomlást, amitől csak Orbán Viktor mentheti meg az országot.

De itt most újra átadjuk a szót Rába Kálmánnak:

"Amikor a fórumon a rettegés az egytől tízesig tartó skálán már legalább a kilencesnél járt, jöhettek a lakossági kérdések. Az egyik elvetemült hallgatónak feltehetően teljesen elment az esze, hiszen megkérdezte, hogy mikor lesznek végre megjavítva a kőszegi utak. Válaszként közölték vele, ez a kérdés most nem aktuális, más téma van a színtéren."

A bejegyzés sokkal szórakoztatóbb, mint ez a szemlézés, itt lehet elolvasni.

Szólj hozzá!

Sok csapadék, havazás is várható Vasban

A hó vastagsága helyenként a tíz-tizenöt centimétert is elérheti.

Orbán Viktor: Magyarország fokozatosan leállítja az Ukrajnába irányuló gázszállítást

A miniszterelnök bekeményített. De kérdés, hogy ki veszít ezzel többet. 

A Median friss felmérése szerint 46-30-ra vezet a TISZA a teljes népesség körében

A választani tudók között 56-36 az arány Magyar Péterék javára.

Folytatódnak a fametszési munkálatok Szombathelyen a Széll Kálmán utcában

Péntektől az utca páratlan oldalát, a Múzeum Parktól a Széll Kálmán utca 39. számig érinti a munka.

Bach és Liszt is megszólal húsvéthétfőn a Pannonhalmi Főapátság bazilikájában

Ünnepi orgonakoncerttel várják a közönséget április 6-án, a hangversenyen barokk, romantikus és kortárs művek is felcsendülnek.

A Tisza szimpatizánsainak 98%-a biztosan elmegy szavazni - ezt mérte a 21 Kutatóközpont

A kutatás szerint nemcsak a pártok közötti különbség számít, hanem az is, hogy melyik tábor mennyire biztos abban: tényleg elmegy szavazni április 12-én.

A Zala-Müllex lett a befutó a nagykölkedi gumitelep felszámolására kiírt első pályázaton

80 ezer forint/tonna áron szállítják el néhány kilométerrel odébb a gumit.

Kamatmentes kölcsönnel segíti az első lakás megszerzését a győri önkormányzat

Megduplázták a támogatási keretet, így idén már 200 millió forint áll rendelkezésre a fiatalok és családok lakásvásárlásának támogatására.

Putyin rendszere egy tanár szemével – Oscar-díjas dokumentumfilm érkezik Győrbe

A Senki tanár úr Putyin ellen című film április 7-én a Rómer Házban látható, jelenleg máshol nem vetítik.

Végzős győri diákok mutatkoznak be a Rómerben – kiállítás nyílik a belvárosban

Március 26-án nyílik meg a SZE művészeti szakgimnazistáinak tárlata, amely egy hónapon át látogatható.

Magyar Péter – titkosszolgálati nyomással próbálták meg bedönteni a TISZA informatikai rendszerét

A politikus Orbán-gate-nek nevezte a történteket, és szerinte a hazai ügy súlyosabb, mint amibe anno Nixon belebukott. 

Húsvét hétfőn vár a szombathelyi Skanzen

Hímestojás kiállítás, locsolóvers-mondó verseny, tojásfa díszítés és megannyi móka.

Válaszd ki a tökéletes WC-t a fürdőszobádba

Gondoltál már arra, hogy mennyire fontos lehet a megfelelő WC kiválasztása a fürdőszobád összképében?