Meghalt egy taxisofőr, akit leköpött a koronavírusos utasa, ahelyett, hogy kifizette volna a számlát

Fehér Buda 2020-05-22 17:47:00
9 fonton vitatkoztak össze.

Koronavírus miatt halt meg Trevor Belle, egy brit taxisofőr. Trevor Londonban dolgozott, a halála előtt néhány héttel az egyik utasa viszont nem akarta kifizetni azt a kilenc fontot, amellyel tartozott neki, helyette inkább leköpte, majd azt mondta, hogy koronavírusos.

Trevor néhány nappal utána rosszul lett, majd a vírus tünetei kezdtek nála jelentkezni. Ezután kórházba vitték, ahol három hétig küzdöttek érte, de nem élte túl a kórt. Trevor három nappal a 61. születésnapja után hunyt el.

A taxisofőr családja nehéz körülmények között él, a temetésre szánt összeget is csak egy adománygyűjtő weblapon tudták összeszedni. Trevor egy barátja azt mondja, hogy a férfi halála után a vérét felajánlották a vírus elleni kutatást végző szervezeteknek, azt vizsgálták rajta, hogy milyen hatásai lehetnek a koronavírusnak.

 

Fotó: Pixabay

Forrás: Metro

Pótolja a sárga kukák ürítését a héten a GYHG

A jeges utak miatt kimaradt szelektív szállításokat kedden és szerdán hozzák be több településen.

Magyar Péter: Lázár János lehet egy esetleges Fidesz-Mi Hazánk koalíció miniszterelnöke

A TISZA vezére meredek jobboldali vészforgatókönyvet vizionál, amiben Orbán lenne az államelnök. 

A zárt alumínium kerítés előnyei a modern ingatlanoknál

A zárt alumínium kerítés egyik legfontosabb előnye abban rejlik, hogy hatékonyan képes megteremteni az elzártságot és nyugalmat, amelyre egyre többen vágynak a saját otthonuk körül.

Strompová Viktória: Omladozó vakolatú őrsön kell, hogy dolgozzanak a büki rendőrök

A helyi önkormányzat építési telket és a költségek felét adta volna egy új épülethez, de a kormány nem élt a lehetőséggel.

Természetes módszerekkel a ciklus harmóniájára

A nők életét számos hormonális hullámvölgy színesíti, amik a pubertáskor kezdetétől a menopauzáig tartó időszakot végigkísérik. A női ciklusok megértése és figyelemmel kísérése segíthet abban, hogy jobban megismerjük mindennapjainkban a stabilitást.

Szijjártó Péter szerint Győr elveszít 5 évet azzal, hogy Pintér Bence a polgármester

Nem nagyon burkolta az üzenetet: ha nem a Fideszre szavazol, veszíteni fogsz.

Több mint 170 millió forintot sikkasztott el egy nő, egy Győr környéki településen

Biztosításközvetítőként okozott kárt 11 éven keresztül.

Csütörtökön utoljára módosítják Szombathely 2025-ös költségvetését

15 millió forintot a Haladás VSE, 55 millió forintot a Falco kap, de civil alapra, hídfelújításra, és térfigyelő kamera rendszer fejlesztésére is kell még pluszban pénz.

Baleset történt Szombathelyen a Bartók Béla körút egyik gyalogátkelőhelyénél

Olvasónk szerint gyalogost gázoltak, a rendőrség egyelőre ezt nem erősítette meg.

A téli esküvő meglepő előnyei: spórolás és egyediség

Ha esküvőt tervezel, eszedbe jutott-e már, hogy a hideg évszakban is kimondhatod a boldogító igent?

Orbán Anita a TISZA külügyi vezetője

Bejelentette friss arcát a párt.

„A hallgatás most beleegyezés” - Diószegi Judit Szeles Szabolcs válaszát várja

A TISZA győri képviselőjelöltje szerint a helyi Fidesz nem kerülheti meg Lázár János roma közösséget sértő kijelentéseit.

Lássuk be! Néhány felfestett fehér csík még senkinek nem mentette meg az életét

Egy szombathelyi tragédia kapcsán lángoltak fel az indulatok egy gyalogátkelőhellyel kapcsolatban.

Vigyázat! - már a Magyar Vöröskereszt nevében is megpróbálnak lehúzni a csalók

Telefonon próbálkoznak, a szervezet figyelmeztet, hogy ők sosem gyűjtenek ily' módon. 

Mosonmagyaróváron szinte ingyen lesz a buszbérlet - 100 és 200 forint havonta

Február elsejétől a helyi járatokon diákoknak és felnőtteknek is jelképes havi bérletet vezetnek be.

Közel 23 ezerszer intézkedtek tavaly a szombathelyi városrendészek

2200 lakossági bejelentés érkezett a hatósághoz. Ez 200 több, mint 2024-ben.

Gyógyszertámogatás, akadálymentesítés és orvosi időpontfoglalás is vitát váltott ki a győri Humánszolgáltatási Bizottság rendkívüli ülésén

Az Idősbarát Győr koncepcióról folyt a vita, és döntöttek a Győri Filharmonikusok többletbevételéről is.