Szegény szombathelyi cipőgyár kéménynek azért nem kell szégyenkezni, hát megesik az ilyen, hogy hidegben összemennek a dolgok... Na, de viccet félretéve, szinte teljesen eltűnt az ikonikus kémény, ami eléggé meghatározta annak a környéknek a látképét. Még szeptemberben elején jelentek meg a tetején munkások, akkor hirtelen nem tudtunk másra gondolni, minthogy a Mikulást keresik.
Mikulásfészket találtak a szombathelyi cipőgyár kéményén
Semmi másra nem tudunk gondolni, ez csak a Mikulás lehet. Aki azt mondja, hogy korai ilyenkor, üzenjük neki, hogy virgács. Please enable JavaScript to view the comments powered by Disqus. comments powered by
Aztán elkezdték bontani, mostanra meg már a környező fáktól és épületektől nem is látszik, csak ha közel megyünk. A környéken egyébként óriási építkezésbe kezdtek, lakópark fog épülni, amiatt tüntetik el a kéményt is.

Lehetett szeretni, lehetett nem szeretni, az biztos, hogy ha szóba került a cipőgyár kémény, mindenki tudta, hogy miről van szó. Egy híres szombathelyi épülettel kevesebb.

A Magyar Nemzet napilapként megszűnik, hetilapként üzemel tovább.
A kannabiszról sok embernek még ma is elsősorban a bódulat, a tudatmódosító hatás és a jogszabályok által korlátozott használat jut eszébe.
Egy hátizsák miatti szóváltás fajult tettlegességig, az ügyészség felfüggesztett szabadságvesztést indítványozott.
A közösség erejét ünnepelték ezzel a Városház téren - Balog Farkas Renáta szerint fontos, hogy az atipikus fejlődésű gyermekek minél láthatóbbá váljanak.
Perger Gyula atya lesz a Herényi Plébánia plébánosa. Személyi változásokat jelentett be a Szombathelyi Egyházmegye.
A Belügyminisztérium és az Országos Idegenrendészeti Főigazgatóság arról tájékoztatta az egyetemet, hogy az ott 2022 óta ideiglenesen elhelyezett ukrajnai menekültek által okozott károk helyreállítása, valamint a további állagromlás megelőzése érdekében szükséges felújítási munkálatokat kíván végezni.
A győri holokauszt áldozataira emlékeztek.
A lakberendezés egyik legérdekesebb stílusa jelenleg a Japandi, ami a japán és skandináv irányzatok tökéletes uniójaként ismert.
SZKKA szülői munkaközössége is reagált arra, hogy az ELTE kitette az kéziseket a sportcsarnokból és az irodákból is.
Uros Rosic elhagyta a Kaposvár csapatát és a férfi kosárlabda NB I-ben címvédő Falco KC Szombathely színeiben folytatja pályafutását.
A megszűnő Közszolgálati Közalapítvány helyett létrejönne a Független Közmédia Testület.
A miniszterelnök szerint az előző kormány hazudott a költségvetési számok, az uniós források, az orosz-ukrán háború, a rezsicsökkentés kapcsán, és az ország társadalmi helyzetéről is.
Közleményben reagáltak Magyar Péter kijelentésére a hónapok óta a pénzükre váró honlapfejlesztők, akik részt vettek a „Minden vállalkozásnak legyen saját honlapja” Programba.
A város először rendezte meg az Érdemes Diákok Köszöntése ünnepséget, ahol tanulmányi, sport- és közösségi teljesítményeket ismertek el.
A kabinetvezető szerint a személyes találkozások és a könyvek közös felfedezése ma talán fontosabb, mint valaha.
Június 15-én kezdődik az a fejlesztés, amelytől a torlódások csökkenését és a közlekedés gördülékenyebbé válását várják.
Jövő héten csütörtökön a Megyeházán tanácskozik a grémium. A téma az azbeszt lesz.
Egy teherautó és egy munkagép ütközése után újabb tragédia történt, amikor egy kisbusz belerohant a torlódás miatt álló járműbe.
A Republikon V4-es kutatása szerint a probléma nem elszigetelt jelenség, Szlovákiában és Lengyelországban különösen aggasztóak az adatok.
Az ELTE és a kézilabda klub viszonya annyira megromlott, hogy a kézisek sportterem, és iroda használatát is felmondta az egyetem.
