Mátyus János: Hibáztam

Vágvölgyi Bálint 2020-08-06 10:26:56
A Szombathelyi Haladás edzője szerint a Szolnok ellen meg kellett volna hagynia a legutóbbi felállást.

Kétéves az Ugytudjuk.hu, hogy megajándékozhassunk, olvasd el figyelmesen a cikket! 

A Merkantil Bank Liga 2. fordulójában a Szombathelyi Haladás 1-1-es döntetlent játszott a Szolnok ellen szerda este. A két edző mérkőzés utáni értékelését a Haladás klubhonlapja idézi.

Mátyus János: - Nyolcadik hónapja vagyok a Haladás vezetőedzője, ez az egyik kedvenc mérkőzésem. Lehet, hogy meglepő lesz amit mondok, de nagyon boldog vagyok a megszerzett pont miatt. Hasonló meccsnek indult, mint a legutóbbi, siófoki, két nagyon egyforma csapat játszott egymással, hasonló játékerőt képvisel a két csapat. Az elsó gólt most ellenfelünk szerezte, amiből elég nehéz meccs kerekedett, de teljesen megérdemelten szereztünk egy pontot. Jó csapattal játszottunk, küzdelmes mérkőzés volt, de megérdemeltük, hogy egy pont Szombathelyen maradt. A győztes csapaton ne változtass, nem csak egy közhely, hanem egy jól bevált dolog. Nekünk ezen a héten három meccsünk van, a játékosokat elosztva erre a három meccsre most így döntöttem. De ha őszinte akarok lenni, akkor hibáztam - valószínűleg meg kellett volna hagynom a legutóbbi meccsen látott összeállítást. Az esetek döntő többségében Szombathelyen jól döntöttem, ma nem jól döntöttem. 

Csábi József: - Furcsa érzések vannak bennem, tulajdonképpen elégedettnek kellene lennem a döntetlennel, mert egy nagyon jó formában lévő Haladás ellen értük el. Sokan erre nem is fogadtak volna a meccs előtt. De így a mérkőzés lefolyását illetően illetően kicsit bosszús is vagyok. El kell ismernem az utolsó félóra alapján megérdemelten egyenlített a Haladás. Az első félidőben több lehetőségünk is volt, talám ekkor lezárhattuk volna a mérkőzést. Jó hangulatú, jó meccset játszottunk, amely jó propagandája volt az NB II-es bajnokságban. Kicsit sok sebből vérzünk, négy alapemberünk is hiányzott sérülések eltiltások miatt - nincs olyan hosszú a kispadon, hogy őket pikk-pakk pótoljuk. Ma jöttünk, ma megyünk, talán a döntetlennel közelebb lesz a hazaút Szolnokra. 

Valami oda nem illőt olvastál a cikkben? Ez csakis EZÉRT lehetett.

Szólj hozzá!

Bíróság mondta ki: jogsértő volt Magyar Péter „lepoloskázása”

A Mediaworks-nek bocsánatot kell kérnie a TISZA elnökétől.

Rekord adatforgalom az ünnepek alatt a magyar mobilhálózatokon

A karácsonyi és újévi időszakban ugrásszerűen nőtt az internetezés és a tévézés, több szolgáltatónál történelmi csúcsokat mértek.

Fegyverrel fenyegetőzött két férfi az Ifjúság körúton Győrben

Kivonult a TEK, lövések végül nem dördültek.

Szombathely egy új parkkal, és tisztább levegővel is gazdagodott a Just Nature projekt által

A helyi önkormányzat zöld projektje a végéhez ért, de hamarosan még nagyobb zöld felület kaphat teljesen új kinézetet a városban.

A magyar kultúra napja Győrben - ünnepi esemény a Városházán

Díjátadóval és kulturális műsorral emlékezik meg a város január 22-én a magyar kultúra napjáról.

Íme a hétvégi programok Győrben és a környéken

Sóterápia, éjszakai bevetés, Ványa bácsi, székely fonó és egy csomó minden más. 

Lejárt számláik kifizetésére nyert pályázaton pénz Kőszeg, és Csepreg

Ágh Péter nem felejtett el pózolni egyik település polgármesterével sem.

Ha kimozdulnál a hétvégén Győrből, mutatjuk mit csinálj!

Lemezbörze, power-jóga, mini disco, újjászületés - hogy csak a legjobbakat említsük. 

Magyar Péternek sikerült, amit Orbán meg sem próbált - szóra bírta Robert Ficot a Beneš-dekrétumok ügyében

A szlovák elnök nyíltan magyarellenes választ adott, a magyar kormányfő pedig hallgat.

Megölte és feldarabolta a saját édesapját egy férfi, maradványait pedig lehúzta a vécén

Röviddel az apa halála után a házaspár a közös gyermekükkel együtt beköltözött az elhunyt házába, a tulajdonában lévő tárgyakat pedig értékesíteni kezdte, zálogba adta és a személygépkocsiját is használatba vette.

Nemzeti Petíciót indít a kormány

A téma az EU Ukrajnának adott támogatása.

Hólapát volt, szakmai vita alig - Pintér Bence elmondta, miről kellett volna szólnia a bizottsági ülésnek a győri városházán

A polgármester szerint a hóhelyzet valódi tanulságai elsikkadtak a politikai akciózásban.

Számlagyárat számoltak fel Szombathelyen

Üzletszerűen elkövetett költségvetési csalás bűntette és hamis magánokirat felhasználásának vétsége miatt emeltek vádat két férfival és egy nővel szemben.