Mátyus János a Hali-szurkolók segítségét kérte

Vágvölgyi Bálint 2019-12-31 16:40:00
Az új tréner a zöld-fehér drukkereket dicsérte.

Hétfőn délután lett hivatalos, hogy Mátyus János veszi az NB II-ben kiesőhelyen telelő Szombathelyi Haladás irányítását. A 45 éves tréner féléves szerződést kötött az idén százéves zöld-fehér klubbal, amely sajtótájékoztatón mutatta be az új vezetőedzőt.

"Engedjék meg, hogy mindenkinek sikeres boldog újévet kívánjak. Sok sikert legfőképp a Szombathelyi Haladásnak kívánok. Lehet, hogy a klub jelen pillanatban nem a legszebb napjait éli, de biztos vagyok benne, hogy hamarosan újra ki fog sütni felettünk a nap. Néhány nappal ezelőtt, János napon találkoztunk az ügyvezető úrral és Kóbor László többségi tulajdonossal. Gyakorlatilag néhány órás megbeszélés után egymás tenyerébe csaptunk. Azért csaptunk egymás tenyerébe, mert a céljaink találkoztak egymással. Bár a Haladás szekere most picit talán megrekedt, de engem szemeltek ki arra, hogy a szekeret kirángassam a kátyúból, és a segítségükkel ez sikerülni is fog."

– kezdte Mátyus.

"Bízom a játékosokban, hiszen a pályán ők fognak játszani. A kiesés elleni kampány a legnehezebb egy játékos és az edzők életében. Minden mérkőzés egy döntő, de bízom abban, hogy a játékosok át fogják érezni, hogy miről fog szólni a tavaszunk. Bízom a vezetőkben és a klubnál dolgozókban, és kiemelten bízom a szurkolókban. Ugyan csak ellenfélként szerepeltem Szombathelyen, de tudom, hogy milyen hangulatot tudnak teremteni a zöld-fehér drukkerek. Hatalmas szükségünk van rájuk, tudom, hogy most korántsem boldogok, de azt is tudom, hogy a rossz hangulat néhány hét alatt meg tud változni és mögénk tudnak állni. Örülök, hogy itt lehetek."

– mondta az új vezetőedző, aki egy újságíró kérdésre azt is elmondta, minden csapatrészbe tervez igazolásokat.

(via Rangadó)

 

Szólj hozzá!

Egy napra leáll a melegvíz-szolgáltatás a győri távhős lakásokban

Július 29-én karbantartás miatt csaknem egész nap szünetel a szolgáltatás Győr teljes távhőkörzetében.

Pintér Bence aláírta a belépési nyilatkozatot: Győr kezdeményezte csatlakozását a Magyar Önkormányzatok Szövetségéhez

A polgármester szerint új érdekképviseletre van szükség az önkormányzatok számára.

Mit érdemes tudni az argentin Petit Verdot kapcsán?

Ahogy az ősz megérkezik és a napok rövidülnek, mindannyian vágyunk egy kis melegségre és kényeztetésre.

Fogatok, családi programok és lovas hagyományok – szombaton Győrszentivánra várják az kikapcsolódni vágyókat

Egész napos fogathajtó verseny, gyermekprogramok és önkéntes lehetőség is várja a látogatókat július 25-én.

8 közterületen viselkedni nem tudó embert állítottak elő Szombathelyen

A vasútállomás környékén is szétnéztek a rendőrök.

Patkányt videóztak a szombathelyi kórházban

Valóban elborzasztó látvány, de ezer meg egy oka lehet, hogy egy rágcsáló beszökik egy épületbe.

Megkezdődtek a homlokzati munkák a Győri Nemzeti Színház épületén - az előadások zavartalanul folytatódnak

A közel ötvenéves burkolatok állapota miatt vált szükségessé a veszélyelhárítás, az új évad indulását nem érinti a felújítás.

Leállította a TISZA-kormány az M87-es, vagyis a Kőszeg-Szombathely közötti 2x2 sávos út megépítését

A Fidesz-kormány 50%-kal túlárazottan akarta, koncesszióban megépíteni.

Terv szerint halad Győr egyik legforgalmasabb kereszteződésének rekonstrukciója a Vidéki Buszpályaudvarnál

Távhővezeték-csere és csőtörés is színesítette a Zrínyi-Hunyadi csomópont felújítását.

Básthy Béla: megnyugtató intézkedésekre van szükség Kőszegen is azbeszt-ügyben

A városban eddig 29 különböző helyen mutatták ki azbeszttel szennyezett kőzet jelenlétét, a történelmi kisváros idegenforgalma azóta jelentősen visszaesett, üresek a szálláshelyek, elmaradnak a vendégek.

Lemondott Nagy Gábor Bálint legfőbb ügyész - Magyar Péter szerint ezzel az Orbán-rendszer újabb bábjától szabadult meg az ország 

A távozó vezető döntését, az ügyészség függetlenségének megőrzésével indokolta, megbízatása augusztus 25-én szűnhet meg.

Orbán Viktor hazatért, gyorsan kinevezte Bóka Jánost frakcióvezetőnek, és ma már az is biztos, hogy a Fidesz új slágerszava az „önkény” lett

A volt miniszterelnök szerint Magyarországon diktatúra épül, miközben amerikai útját azzal magyarázta, hogy ha itthon marad, akkor sem tudott volna többet tenni.

A mészkőből készült fedkövek előnyei

Milyen anyagból készüljön kerítésének oszlopfedköve? A választék óriási, de a mészkő mindig is népszerű volt, köszönhetően természetességének és esztétikai vonzerejének.

Három mentőhelikopter érkezett a sárvári halálos baleset helyszínére

Egy kisteherautó és egy kisbusz frontálisan ütközött a 84-es számú főúton.

Nemény András: Megegyezésre törekszünk az Oladi Plató ügyében

A polgármester reagált a kivitelezőknek megengedett sűrűbb behajtás miatt érkezett panaszokra.

Suszter maradjon a kaptafánál? - a Republikon Intézet szerint nem csak jogászokból lehet államfő, legalábbis ezt mutatják az európai példák 

Az elemzés szerint a jogi diploma előnyt jelenthet, de sem az Európai Unióban, sem a magyar tapasztalatok alapján nem garanciája a sikeres köztársasági elnöki munkának.

Korrupcióról és közbizalomról beszélget Pintér Bence az Agora Körök rendezvényén ma este 7 órától

A győri polgármester lesz a szervezet következő nyilvános közéleti estjének vendége, szerdán, a Lima Pub & Hostelben.

Bemutatták a 3550 milliárd forintból megvalósuló Baross Gábor vasútfejlesztési programot, aminek keretében megújul a győri vasútállomás is

A város több jelentős vasúti beruházásban is érintett: akadálymentesítik az állomást, felújítják a peronokat, és gyorsabbá válhat a Budapest-Győr vasútvonal is.