A Falco-Vulcano Energia KC csapata augusztus 15-én kezdte el a nyári felkészülést. Akkor még Milos Konakov másodedző irányítása mellett edzettek a fiúk - már aki itt volt. A fiatal magyarok mellett négy légiós edzett már múlt héttől. A korábban a magyar válogatottal készülő Váradi Benedek, Perl Zoltán, Benke Szilárd és Filipovity Márkó tegnap csatlakozott az edzésekhez, amit már Gasper Okorn vezetőedző tartott.
Alaposan kicserélődött a bajnok kerete. Juvonte Reddic kivételével az összes légiós távozott, őket három amerikai pótolja (Quinton Hooker, De’Quon Lake, DeVaughn Lamar Washington). Tóth Norbert is távozott, ő Szolnokon folytatja, a saját nevelésű Hódi Patrik pedig valószínűleg Pápára igazol. Érkezett viszont két magyar válogatott kosaras, a korábban már említett Benke és Filipovity. Szintén sárga-feketében folytatja Krivacsevics Márkó, aki amerikai egyetemi évei után tért haza Magyarországra. Sövegjártó Ábel is az első kerettel készül, ő az utánpótlásból került fel.
A Falco öt edzőmeccset játszik, ezen kívül idén is megszervezi a Horváth Zoltán Emléktornát:
- Augusztus 30. 17:00, Aréna Savaria: Falco – Helios Domzale (szlovén) ZÁRT KAPUS
- Augusztus 31. 16:30, Aréna Savaria: Falco – Gliwitze (lengyel) ZÁRT KAPUS
- Szeptember 04. 19:00, Oberwart Sportcsarnok: Oberwart (osztrák) – Falco
- Szeptember 08. 18:00, Zalaegerszeg: ZTE – Falco ZÁRT KAPUS
- Szeptember 10. 19:00, Aréna Savaria: Falco – Sopron ZÁRT KAPUS
- Szeptember 12. – Szeptember 13. X. Horváth Zoltán Emléktorna Szombathely – Aréna Savaria
A Falco Nagyvárad elleni hazai BL-selejtezőjét az M4 Sport TV élőben közvetíti. Az a találkozó szeptember 17-én lesz, három nap múlva pedig a visszavágó idegenben.
A sárga-feketék sajtónyilvános edzést tartottak szerdán délelőtt, amin természetesen mi is ott jártunk és rengeteg fotót hoztunk.




















































A miniszterelnök ma érkezik Győrbe.
18 percben gyönyörködhetsz vagy épp szörnyülködhetsz, hogy a miniszterelnök hányszor hasonult meg az elmúlt évtizedekben.
8000 fűtetlen szombathelyi lakásról beszélt akkor, amikor már régen duruzsoltak a kazánok.
A város is csatlakozik a világméretű klímavédelmi akcióhoz, amelynek célja, hogy emlékeztessen: a környezetvédelem a mindennapi döntéseknél kezdődik.
A modern orvostudomány egyik érdekes területe a lézeres szemműtét, amely lehetővé teszi az emberek számára, hogy véglegesen megszabaduljanak szemüvegüktől vagy kontaktlencséjüktől. De vajon mennyibe kerülhet egy ilyen beavatkozás, és mik befolyásolják az árakat?
Pintér Bence szerint a győriek számára sem mindegy, milyen összetételű parlament alakul az április 12-i országgyűlési választás után.
Gyermekpornográf felvételek birtoklása miatt körözték, kiadatási eljárás indult ellene.
A polgármesteri hivatalban tartott egyeztetésen több, már előkészített bringás fejlesztést is bemutattak, a kivitelezések egy része 2027 elején indulhat.
Helyi diákok alkotásait díjazták az ÉDUVÍZIG pályázatán.
Így ünnepelnék a város alapításának 2000. évfordulóját.
Igaz az énekesnő ugyanazzal a munkával majdnem két és félszer annyit keres, mint a Fidesz városi elnöke.
Hende Csaba megválasztott képviselőként 2019 óta nem tette tiszteletét egyetlen közgyűlésen sem. Őt Horváth sosem hiányolta.
Kaland, zene, egészség, sport és még egy csomó minden más.
Ezt leginkább a Paragvári utca 86., a Károly Róbert 1., és a Dr Szabolcs Zoltán 1-ben élők hozták össze.
Balog-Farkas Renáta szerint személyeskedés történt a szakmai vita helyett.
A fideszes frakcióvezetőnek szemlátomást akkor nincs baja a lappal, amikor az épp azt mondja, amit hallani szeretne.
A faanyag védelme mindig fontos feladat, hiszen a természetes szépsége és tartóssága gyorsan veszélybe kerülhet a különféle időjárási hatások miatt. A vastaglazúr ebben jelentős szerepet játszhat, különösen, ha minőségi és esztétikus védelemről van szó.
Egyre zavarosabb ez a sztori.
