Levideózták a zuhanyzó szombathelyi kézilabdás lányokat a Herman szakgimnázium kollégiumában

Farkas Bazsi 2020-09-11 12:46:00
A felvételeket egy másik ott lakó lány készítette fiúk megbízásából. A videó egy messenger csoportban landolt.

Információink szerint szerda este zuhanyzás közben egy 15 és 17 éves lányt videóztak le a szombathelyi Herman Ottó Szakgimnázium és Szakközépiskla kollégiumában. A lányok a Szombathelyi Kézilabda Klub és Akadémia sportolói, a felvételt készítő harmadik lány nem kézilabdás, de ő is a kollégium lakója.

Úgy tudjuk, hogy a felvételt kollégista fiúk megbízásából készítette a lány. Két videó is készült, ezeket pedig egy több felhasználót tömörítő Facebook-messenger csoportban továbbították.

Információink szerint a felvételt készítő diáknak el kellett hagynia a kollégiumot. 

Az Illés Akadémia labdarúgói is a kollégiumban laknak. Kerestük is az Akadémiát, ahonnan azt a választ kaptuk, hogy tőlük senki sem érintett az ügyben.

Kerestük Pődör Zoltán az SZKKA elnökét, aki megerősítette értesüléseinket, majd röviden annyit mondott, hogy kérte az iskola igazgatóját, hogy részletesen tárja fel az ügyet. Továbbiakat majd csak ez után tud mondani.

Alig két hónapja történt hasonló eset, akkor rendőrségi feljelentést tettek az ügyben. 

Címlapfotó: magyarmezogazdasag.hu.

Szólj hozzá!

A Herényi Temetőben helyezik örök nyugalomra Mészáros Tibort

A család azt kéri, hogy a virágra, koszorúra költött pénzt valamelyik, az általuk megjelölt állatvédő szervezetnek adományozzák a gyászolók.

Antal Imre támadásként élte meg Pintér Bence kritikáját

A fideszes képviselő szerint nem gond, hogy frakciótársa cége újította fel a Bóbita Óvodában a falat. 

Pintér Bence - Tehetős embereket a város ne támogasson szociális alapon! 

Világnézeti vita bontakozott ki a megvásárolható bérlakások kapcsán.

A polgármester vállalta, hogy a január végi határidőre tető alá hozzák a győri Rába Quelle új közbeszerzésének kiírását

A fürdő sztorija már nem csak hosszában, hanem stílusában is kezd a dél-amerikai szappanoperákra hasonlítani. 

Borsi Róbert javaslatára bizottság alakult a győri parkolási botrány kivizsgálására

Pintér Bence polgármester szerint a TSZV áll a vizsgálat elé, mert az “igazság náluk van!”

Leköpték Bódis Krisztát

Magyar Péter szerint ide vezet Orbán Viktor gyűlöletkeltése.

Megugrott a Rába Nyrt. adózott eredménye az év első három negyedévében

Ingatlanértékesítések nélkül viszont 615 millió forintos mínuszban lenne a cég. 

Elkészült az új szombathelyi egyházmegyei bölcsőde

720 millió forintba került. Az unió és az állam felesben fizette a költségeket.

Néher András Marcalvárosból Londonig jutott, de visszahozta magával a tenni akarást a győri régióba

A TISZA jelölt saját családján keresztül is érzi a térség minden problémáját, és azt, hogy itt az ideje a változásnak.

Diószegi Judit évtizedek óta a gyerekekért, a közösségekért és Győrért dolgozik

Elhivatott lokálpatriótaként javítaná ki a rendszerváltás hibáit. 

„A szeretet nem fáj” – Borsi Róbert a nők elleni erőszakról posztolt

Vannak alkalmak amikor a képviselő minden szavával egyet lehet érteni. 

Újabb öreg harcost küld nyugdíjba Orbán - Vigh László helyett Szilasi Gábort indítja a Fidesz Zalaegerszegen

Vigh 3 cikluson keresztül volt a Zala 01-es választókerület parlamenti képviselője.

Jogtalanul végzett ügyvédi tevékenységet egy nő Győrben

Ruhaneműk értékesítésével csalást is elkövetett.

Légimentő-bázist hoznak létre Nyugat-Magyarországon

A Parlament Népjóléti Bizottsága egyhangúlag szavazta meg.

Az MNB megszüntette a Magyar Péter ellen indított eljárásokat

Újabb fideszes hazugság dőlt meg: a Tisza elnöke sem bennfentes kereskedelmet, sem piacbefolyásolást nem követett el.