Lebalfácánozta a válogatottat, majd törölte a posztot a győri polgármester

ugytudjuk.hu 2020-09-07 12:12:00
Az oroszok elleni eredmény miatt szólt be.

2-3 lett a vége a magyar és az orosz futballválogatott összecsapásának, és sokan arról beszélnek, hogy összeszedetten játszott a csapat (ami 0-3-ról szépített), a győri polgármester.Dézsi Csaba András győri polgármester azonban nem ért egyet ezzel.

A Győri ETO focicsapatnak március óta odaszólogató városvezető egy azóta törölt Facebook-posztban azt írta, hogy aki szerint ez elfogadható teljesítmény, az menjen a francba. „Balfácánok!” – írta a poszt végén a polgármester. Mutatjuk a 444 nyomán:

A győri polgármester egyébként mostanában több posztját is törölte, vagy utólag módosította.

Forrás: 444

Szólj hozzá!

Kapitány István - hazahozzuk a magyaroknak járó 8000 milliárd forintot

A giga beruházásokat a magyar érdekeknek megfelelően fogják felülvizsgálni. 

Fix traffipaxokat sürget a Fidesz-KDNP Győrben a múlt heti tragikus baleset után

Antal Imre szerint ideológiai viták helyett közös fellépésre van szükség, a sebességtúllépés megfékezése nem lehet pénzkérdés.

Fűtés és hűtés hatékonysága: kötelező energetikai ellenőrzések 

Az energiafogyasztás optimalizálása kulcsfontosságú a modern intézmények számára. Ehhez kapcsolódóan a 70 kW feletti teljesítményű fűtési és hűtési rendszerek esetében kötelezővé vált az energetikai felülvizsgálat elvégzése.

Elérhetővé váltak az online rezsistop nyilatkozatok az MVM-nél

Az egyszeri, 30 százalékos mennyiségi kedvezmény igényléséhez az árammal fűtőknek április végéig kell nyilatkozniuk.

Azbeszttel szennyezett az Oladi-Plató egyik utcája

Egy külső mérés mutatta ki a súlyosan egészségkárosító anyagot. Egyelőre a kezelőt hiába kerestük, nem értük el.

Éjszaka megkezdte a síkosságmentesítést a Győr-Szol Győrben

A szolgáltató a hidakon, felüljárókon és főbb útvonalakon dolgozik, de a beavatkozások ellenére is csúszós utakra kell számítani.

Elismerte bűnösségét a győri ámokfutó

Őszinte részvétét fejezte ki a családnak a sofőr, akinek négy hónapra elrendelték a bűnügyi felügyeletét.

Hőlégballonos élmény: az ég csodáinak élvezete

A hőlégballonozás olyan élményt nyújt, amely kortól függetlenül emlékezetes lehet.

Február második felében is sűrű programkínálattal vár a győri Rómer Múzeum

A mézeskalácstól Toszkánáig, a cserépkályháktól a kávéig. 

Irodát nyitott Szombathelyen a Mi Hazánk

Az Apáczai-házban működő helyiséget, Danka Lajos országgyűlési képviselőjelölt hozzájárulásából bérli a párt.

Megjelent a Fidesz-KDNP 2026-os országos listája

A lista élén Orbán Viktor, őt Semjén Zsolt követi. Kara Ákos a 67., Ágh Péter a 79. Sem Fekete Dávid, sem Szeles Szabolcs, sem Vámos Zoltán, és V.Németh Zsolt sincs a névsorban.