Délután egy órakor megkezdődött a túlóratörvény elleni tiltakozás új formája. A Magyar Szakszervezeti Szövetség Vas megyei képviselete ugyanis lezárta a 86-os főút Balogunyom és Szombathely közötti szakaszának egyik pályáját. A forgalomlassító útzárban nagyjából 30 autó vesz részt, délután négyig a rendőrök irányítják a forgalmat a szakaszon.

A demonstrációk itt azonban még nem érnek véget, délután öt órakor újabb tüntetés veszi kezdetét Szombathelyen.
Az útzárhoz a szerkesztőségünk néhány tagja is kilátogatott, Facebookon élőztünk is a helyszínről:
ugytudjuk.hu
Félpályás útlezárás Szombathely és Balogunyom között
Az útlezárásról pedig itt nézegethettek még néhány képet:




Az NKFH országos razziát rendelt el a szezonális árusoknál, vendéglátóknál és boltokban.
Na nem most, hanem egy éveken át tartó építkezés eredményeképpen. 2031-re célozták meg az NB 1-et.
Jó ügyeket támogatott a 2 millió forinttal.
Nem tetszett az autó tulajdonosainak, hogy pótdíjazzák a kocsit.
A GYHG igyekszik komfortossá tenni a munkavégzést kollégáinak.
Még a temetők működési támogatására is jut pluszpénz.
A Tisza vezére közös rendszerváltásra készül, aki változást szeretne, most regisztrálhat és dönthet a párt jelöltjeiről.
Iványi Gáborék egyházának gyűjt az Egri Ügyek szerkesztősége.
A rádióműsorral szemben egy újabb eljárást is indítottak.
Európai uniós és hazai költségvetési támogatásból fejlesztette telephelyeit a lemeztermékek lézervágásával, élhajlításával és szerelvények gyártásával foglalkozó Velekey Kft. Szombathelyen. .
A “K” jelű csoportban folytatják a sárga-feketék.
Elsőként azt vizsgálják meg, hogy mennyibe is kerülne ez a mutatvány.
Az elmúlt években a kollagén igazi hívószóvá vált az egészségtudatos életmód világában. Egyre gyakrabban találkozhatunk vele a hírekben, szakmai cikkekben és a táplálékkiegészítők kínálatában is – de miért ekkora az érdeklődés iránta?
A béren kívüli juttatások emelésében, a 2026-os bérrendezés keretrendszerében és több szakmai kérdésben is egyhangú megállapodás született.
