Koronavírusos lett a Jurisich Miklós Gimnázium kollégiumi nevelője

Farkas Bazsi 2020-10-05 12:47:20
Mindenkit hazaküldtek az intézményből.

Tegnap este mindenkit hazaküldtek a kőszegi Jurisich Miklós Gimnázium fiú-, és lánykollégiumából is. Akkor nem hivatalosan annyit lehetett tudni, hogy valószínű az egyik kollégiumi nevelő lett koronavírusos. A gimnázium igazgatója, most a gimnázium Facebook-oldalán erősítette meg, hogy valóban ez történt. A közleményt változtatás nélkül közöljük.

Kedves Tanulók! Kedves Szülők!

Amint már ismeretes, a fiú- és a leánykollégiumot is ki kellett ürítenünk a Vas Megyei Kormányhivatal Népegészségügyi Osztálya utasítására. A tanulók 2020. október 11-én térhetnek vissza a kollégiumba. Ennek az az oka, hogy egy kollégiumi nevelőtanár kollégáról vasárnap (2020. október 4-én) késő délután derült ki, hogy igazolt COVID pozitív.

A kollégiumi nevelők mind kontakszemélyek, a tanulók pedig lehetséges kontakszemélyek, hiszen a kollégiumnak vannak közös használatú épületrészei is (egyes folyosók, étterem, egyes tantermek). A kollégiumban fokozott, fertőtlenítő nagytakarítás folyik.

Az oktatás a gimnáziumban a hagyományos módon működik! Arra kértem a kollégákat és az iskolába járó (bejáró vagy kőszegi) tanulókat, hogy a tananyag megküldésével segítsék a kollégista társaikat, hogy a legkisebb zökkenővel haladhassanak az egyes tantárgyakban.


Mindenkitől türelmet és segítő támogatást kérek szépen! Amennyiben kérdések merülnek fel, szívesen állok rendelkezésre!


Keszei Balázs
igazgató

Szólj hozzá!

Munkagéppel okozott balesetet egy férfi - vádat emelt ellene a Győri Ügyészség

Rosszul kanyarodott és a sértettet nekinyomta egy autónak. 

Nemény András: "Megértem, hogy megosztotta a közvéleményt az Orbán Viktorral való találkozóm."

A szombathelyi polgármester leginkább arról akarta meggyőzni a miniszterelnököt, hogy a közösségi közlekedés kerültjön át a kötelező feladatok közé, így automatikusan járna mellé állami támogatás.

Az aHang megmérte: tízből hat magyar nyilvános Orbán-Magyar vitát szeretne a választások előtt

A friss közvélemény-kutatás szerint a választók többsége támogatná, hogy miniszterelnök-jelölti vitát tartsanak.

Vádat emelt az ügyészség a Pintér Bence által feltárt, és az Ugytudjuk.hu-n publikált GYHG-ügyben

Közel 760 milló forintos vagyoni hátrányt okozhattak a hulladékkezelő cégnek.

Kávé és festmény, női testképek, művészkönyvek - februári programok a Rómer Múzeumban

Beszélgetés egy festményről a Café Kultúrban, és több izgalmas időszaki kiállítás vár mindenkit Győr belvárosában.

Lex Haladás: a Homlok Zrt. nem tudja elvinni a sportegyesület állami támogatását 

Hiába akarja érvényesíteni a kölcsönadott 200 millió forint és kamatainak visszafizetését a cég, az állam védőpajzsot nyújtott a sportszervezetnek.

Az EU döntése szerint fejlett járásokban nem támogatnak útfejlesztéseket, ezért most Sárvár 1 milliárd forintos uniós támogatást kap útfejlesztésekre

Korábban Kondora polgármester azt mondta, azért nem kapnak uniós pénzt a sótonyi körfogalomra, mert fejlett településnek számítanak. Most mégis uniós forrásból történő útfejlesztéseket jelentettek be.

Pintér Bence: eltűnt 1 milliárd 700 millió forint, válasz pedig továbbra sincs a Győr-Szol-tól

„Az idő halad, a becsület fogy” - a múlt heti közgyűlés margójára.

Az állandó stressz árnyoldalai: milyen betegségeket okozhat?

Manapság a stressz életünk elválaszthatatlan részévé vált, mégis sokan nem is sejtik, milyen hosszú távú egészségügyi kockázatokat rejthet magában.

Valami bűzlik a Publicus Vas01-re vonatkozó legutóbbi felmérése körül

Nem tudni ki a megrendelő, a kutatás a mai napig nem került nyilvánosságra az intézet weboldalán, és nem készült felmérés arról, hogy mi van akkor, ha Vámos, Rápli és Czeglédy neve is ott van a szavazólapon.

Szerda délután Győrbe érkezik a Lázárinfó - Fekete Dávid meghívta a barátait

5 órakor a Vásárcsarnoknál bárki, bármit kérdezhet. Állítólag. 

Közel 50 millió forinttal nőtt Ágh Péter értékpapír vagyona egy év alatt

Ingatlanja, autója azonban továbbra sincs a parlamenti képviselőnek.

Zavarkeltésről beszél a Győr Projekt, a több száz milliós hiányról viszont hallgat

A városi cég szerint a kérdések veszélyeztetik a működést.

Hétvégi programok Győr környékén

Kopogtat a farsang, nyakunkon a báli szezon.

A Vas Népe újságírója szerint Magyar Péterék visszahoznák azt a Magyarországot, amikor fegyverrel lőtték a romákat

Ezt az alá a videó alá sikerült kommentelnie, amely súlyos személyiségi jogokat sértve, állítólagos bűnöket sorol fel egy Lázárinfón résztvevő demonstrálókkal kapcsolatban.