Kiszabadult a börtönből, már aznap ment is lopni egy 25 éves győri fiatalember

Farkas Bazsi 2019-01-02 18:47:00
Melegszendvicsre fájhatott a foga.

Az ugyeszseg.hu mindig elképesztő sztorikkal tud szolgálni. Ma is dobott egy követ a kriminalisztika magyar állóvízébe, főszereplőnk ezúttal egy 25 éves győri fiatalember.


Az elkövetőt azért vette őrizetbe a rendőrség, mert alkalmi ivótársát 2018 nyarán Győrben egy éjjeli időpontban, távozása során hátulról, nagy erővel fellökte, majd a földön fekvő férfit megfenyegette, hogy megöli, ha nem adja oda a pénztárcáját. A pénztárcát a sértett a benne lévő 6.000 forinttal és okmányaival együtt átadta a támadójának.

Miután az elkövető szabadult az őrizetből, még aznap bement egy étterembe, amelynek a teraszáról megkísérelt eltulajdonítani egy 8.000 forint értékű melegszendvicssütőt. 

A hóna alatt a melegszendvicssütővel éppen betörte az épület egyik ablakát, mikor a tulajdonos tetten érte, ezért elmenekült a helyszínről.

A Győri Járási és Nyomozó Ügyészség a jelenleg letartóztatásban lévő férfit rablás bűntettével és lopás vétségének kísérletével vádolja. Vele szemben 10 évig terjedő szabadságvesztés is kiszabható.

Szólj hozzá!

Hasznos győri információk az évkezdéshez

Autóbusz-menetrend, bérletek, patikaügyelet, miegymás.

Akciósan kapja a közterületet az egyházmegye Kőszegen

Korábban fizetniük sem kellett a templom felújítások miatt foglalt területek után.

Változékony idő várható az új év első hétvégéjén

Napközben fagypont fölött lesznek a maximumok.

Olyan dunaszerdahelyi szervezet kapott 159 millió forintos támogatást a magyar államtól, aminek még honlapja sincs

Miközben a felvidéki magyar jogsérelmekben nincs előrelépés, a pénzosztás olajozottan működik.

Digitálisra vált a bérletes parkolás Győrben

Január 5-én indul az értékesítés, az árak nem változnak.

Év végi programajánló Győrben

Nem kell otthon ülni Szilveszterkor sem.

Figyeljünk a négylábú kedvencekre szilveszterkor!

Ami nekünk ünnep, sok állatnak az év legfélelmetesebb éjszakája.

Eladó a szombathelyi Cabana Garden épülete

198 és félmillió forint az ára.

„Börtönökbe vinnék a Szőlő utcai gyerekeket” - újabb súlyos állítások a gyermekvédelmi botrányban

Dobrev Klára szerint a kormány a tanúk eltüntetésével próbálhatja lezárni az ügyet, miközben egyre több a megválaszolatlan kérdés.

Magyar Péter: Orbán Viktor miatt két év alatt több mint 800 milliárd forinttól esett el Magyarország

A TISZA elnöke szerint a kormány hitelekkel pótolja az elvesztett uniós forrásokat, amit még az unokáink is fizetni fognak. 

Rápli Róbert üzent Czeglédynek: “Derkovitsi gyerek vagyok, és büszke szombathelyi!”

A DK támogatta független jelölt kommentekben provokálta tovább a TISZA jelöltjét.

Konzorciumban marad, és felsőkategóriás támogatást kap Győr 3 nagy sportklubja

A Győri Atlétikai Clubot, az UNI Győri Úszó Sportegyesületet és a Győri Vízisport Egyesületet több száz millió forinttal dotálja az állam.

A hazai haderő fejlesztését ünnepli közleményében a békeharcos kormány

Miközben Európát ekézik a sorkötelezettség miatt, itthon sikertörténetként adják el a fegyverkezést.