A héten erőnléti és labdásügyességi feladatokat végeznek a játékosok.
A mai nap folyamán újra munkába állhatott a Falco KC Szombathely csapata, miután lejárt a gárda tíznapos kényszerpihenője – tudatta a sárga-feketék honlapja.
Az együttes a hét folyamán napi egy edzéssel készül, erőnléti és labdásügyességi feladatokat végeznek a játékosok.
Szólj hozzá!
Borneói kormányzati delegáció járt Győrben
Sarawak miniszterelnök-helyettese vezetésével érkezett 27 fős küldöttség a városba, hogy a térségfejlesztés és a nemzetközi együttműködések tapasztalatait tanulmányozza.