Kigyulladt az ATV székháza

ugytudjuk.hu 2018-11-30 14:32:00
Mindenkit kiküldtek az épületből.

14:50 - Frissítés:

A Katasztrófavédelem közleménye:

A fővárosi hivatásos tűzoltók nagy erőkkel vonultak ki tűzhöz.
Körülbelül százötven négyzetméteren ég a szigetelés egy tévészékház tetőhéjazata alatt Budapest X. kerületében, a Kőrösi Csoma Sándor úton. Az épületet kiürítették, a tévészékházat körülbelül harminc ember hagyta el. A tűzesethez a fővárosi hivatásos tűzoltókat riasztották, akik a katasztrófavédelmi műveleti szolgálat irányítása mellett megkezdték a lángok oltását.

Korábban írtuk:

Sűrű füst gomolyog az ATV kőbányai székházának tetejéből - írja a hvg.hu egy olvasójuktól kapott fotóra hivatkozva. Az épület bővítésén dolgoznak, ott gyulladhatott ki valami.

A helyszínen tartózkodik a lap egyik kollégája, szerinte az épületből mindenkit kiküldtek, legalább egy műsor felvételét is megszakították.

A tűzoltók és a rendőrök már megérkeztek a székházhoz, zajlik az oltás.

A csatorna adásában egy ideig nem volt fennakadás, konzervműsort sugárzott, mostanra azonban az is véget ért. Jelenleg nincs adás.

Szólj hozzá!

Pintér Bence a sajtónak is bemutatta alpolgármester-jelöltjét

Szerinte van rá esély, hogy a pénteki közgyűlésen megválasztják Balog-Farkas Renátát.

Ismét járnak a vonatok Győr és Mosonmagyaróvár között

A késések fokozatosan csökkennek, a menetrend a győri fővonalon délután állhat helyre.

5 gyakori hiba áramláskapcsolók telepítésekor

Hiába a precíz technológia, ha a telepítés során hibák csúsznak a kivitelezésbe.

Nyári locsolás kisokos

Nem mindegy, hogy mikor és mennyit öntözünk. 

Ma debütál a világ legdrágább filmje

Brad Pitt és az F1 a nyári sláger a  mozikban.

Szervezzetek kétnapos esküvőt!

Míg régebben a hajnalig tartó, egynapos ceremóniák voltak jellemzőek, addig ma már sokkal gyakrabban szerveznek kétnapos esküvőket. Hogy ennek mi az oka? Tarts velünk, és eláruljuk!

Idén nagykorú lett a Győrkőcfesztivál 

„A játék az különös, gömbölyű és gyönyörű…”

Parkoló autókat rugdosott egy férfi a győri Ipar utcában

A rendőrök vetettek véget a tombolásának.

Szombathelyi iskolában történt verekedés miatt kell egy fiúnak a bíróság elé állnia

Az elkövető a sértettet tenyérrel arcon, ököllel orrba ütötte.

Magas középhőmérsékletre figyelmeztet a meteorológiai szolgálat szerdán és csütörtökön

Szerdán és csütörtökön is 27 Celsius-fok fölé emelkedhet a napi középhőmérséklet az ország jelentős részén - derül ki a HungaroMet Zrt. keddi veszélyjelzéseiből.

Elindult a turisztikai szezon: éberségre int a rendőrség

Győr idén is színes programkínálattal, történelmi látnivalókkal és gasztronómiai különlegességekkel várja a látogatókat, de nem árt figyelni néhány dologra.

Három megye 1-es foci csapattal vág neki a 2025/2026-os szezonnak Szombathely

A Király, az Akadémia, és a Haladás is ott lesz a megyei elitben.

Egy igazán sokoldalú céginformációs rendszer

Cégvezetőként vagy egyéni vállalkozóként sokszor van szükségünk arra, hogy leendő partnereinkről minél részletesebb és megbízhatvóbb információkat gyűjtsünk.